Gasporda havali mibzer.

Mrb arkadaslar Havali mibzer almayi düşünüyorum lakin kimileri gasporda kimileri şakalak tavsiye ediyor.sizce hangi markayi almam gerek saglamlik yönünden ve duzgun iscilik ve ürün kalitesi bakimindan kullanici arkadaslardan bilgi almak istiyorum.daha çok seker pancari ekimine uygun olmali..gaspordalarda balta onunde denge tekeri mevcut degil baltali tiplerde sakalakta denge tekeri var tohumu derin atmama hususunda sakalak denge tekerinin önemi varmidir.tavsiyeniz bu iki markadan yana hangisini tercih etmeliyim.tskler

• Beğen
Tepkiler: megahakan
Mrb arkadaslar Havali mibzer almayi düşünüyorum lakin kimileri gasporda kimileri şakalak tavsiye ediyor.sizce hangi markayi almam gerek saglamlik yönünden ve duzgun iscilik ve ürün kalitesi bakimindan kullanici arkadaslardan bilgi almak istiyorum.daha çok seker pancari ekimine uygun olmali..gaspordalarda balta onunde denge tekeri mevcut degil baltali tiplerde sakalakta denge tekeri var tohumu derin atmama hususunda sakalak denge tekerinin önemi varmidir.tavsiyeniz bu iki markadan yana hangisini tercih etmeliyim.tskler
Sakalak iyidir. Yani sonucta ikiside ayni makina. Maliyet sakalakda daha dusuk. Hem kullandigim icin biliyorum hatali ekim felan yapmiyor. Kac cm istiyosan o aralikta birakiyor tohumu. Derinlik konusunda da on baski tekerli olan model pancar ekiminde standart derinlik sagliyor. Tavsiye ederim. Kendim 6 sirali4l 45-70 teleskobik olani kullaniyorum gercekten iyi makina.

• Beğen
Tepkiler: megahakan
Sonmezler ide seçenekler arasına al.

gaspardo ıyı dıgerlerı tamamen taklıt
ama sonmezler uzun yılların tecrubesını tasıyor yenılerı bılmıyorum ama eskılerde ekım unıteı 3 mafsaldan oynardı buda ıyı hazırlanmayan tarlalarda ekım hatasını mınımıze eder

• Beğen
Tepkiler: herdogan746