LS traktörlerini tavsiye eder misiniz?

02.02.2013
216
102

Arkadaşlar 2012 model LS PLUS traktörlerini tavsiye eder misiniz?
Tümosan'a göre nasıl traktörler?
Iveco motoru varmış.
Tümosan Fiat New Holland traktörlerine bakan tamirci bu traktöre de bakar mı? Tamir eder mi?
Alınır mı bu motor?

• Beğen
Tepkiler: LS90PLUS
Iveco motoru varmış.
Tümosan Fiat New Holland traktörlerine bakan tamirci bu traktöre de bakar mı? Tamir eder mi?
Alınır mı bu motor?
Temiz bir ls 70.bulabilirseniz alinip ekmegi. Yenir bu traktorlerin
Motor iveco. Parcasinda sorun skinti yok. Diger kalan parcalarinida bulmada skinti yasatmaz parcacilarda mevcut
Arkadasim ls 70 kullanicisi 5000.saati gecti piyasada havali ekim balye slaj islerinde calisiyor hic bir skintisi olmadi.4000 saatte debriaj balatasi yenilendi. Agir islerde calisti. Saglam guzel.kullanisli bir traktor

Iveco motoru varmış.
Alınır mı bu motor?
Bende 2011 plus 80 var. Otokurt traktor ls traktor yedek parca ana bayiidir. Hicbi parcada sikinti yasamazsin. Servise gelince zaten bnde gitmiyorum ilcedeki tamirciler herseyi hallediyo. Parcalarim otokurt traktorden geliyo. Zaten kolay kolayda ariza acmaz. Fiyatina gore on numara motordur

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Hocam bende de 2012 model Plus80c var. Gerçekten çok kullanışlı ve verimli bir traktör. Ayrıca karadüzen dedikleri tip az çok tamirden anlıyorsan kendinde traktör ile ilgilenebilirsin fiyatına göre çok iyi bir traktör bence.

En fazla250 saat igeçmez yalnız benim pulluk otomatik 650 kilo sıkıntı çıkarırmı önünü kaldırırmı teşekkür ler

Sıkıntı çıkaracağını düşünmem, fakat 2. Sınıf bi traktör bence başka bi marka al. Bizim köyde 2 kişi aynı anda aldı 2010 senesinde plus80 2side aynı sorunları yaşadı. (Lastikleri içten yiyior 500 saatte bir debriyaj sıyırıo, 1000 saatte jantları patlattı 4 tane jant deiştirdi en son 2 ay önce çift çekermilini yemiş çiftçekere geçmiyodu sattı

Sıkıntı çıkaracağını düşünmem, fakat 2. Sınıf bi traktör bence başka bi marka al. Bizim köyde 2 kişi aynı anda aldı 2010 senesinde plus80 2side aynı sorunları yaşadı. (Lastikleri içten yiyior 500 saatte bir debriyaj sıyırıo, 1000 saatte jantları patlattı 4 tane jant deiştirdi en son 2 ay önce çift çekermilini yemiş çiftçekere geçmiyodu sattı
Lastikler petlas. Ondan içten yedi, yine jantlar o lanet olası lastikler yüzünden patlar. 500 saatte nasıl baskı balata yedi orasını bnde merak ettim. Çift çekeride, genelde dönüş açısı çok dar olduğu için kırar. Aynı zamanda difrasiyeli otomatik te bırakmıştır. Tecrübe ile sabit [emoji1]

Bu konforda, bu kalitede, bu özelliklerde, bu fiyatta varsa alınacak bi marka buyrun onu alın. 2011 den beri bnde beni öyle lastik ve janttan başka üzmedi.