tarım kredi koop. 7 yıl faizsiz hayvan kredisi talebi topluyor son gün 17 ocak

arkadaşlar bende ilgisiz müdürler sayesinde bugün vatandaşın birinden tesadüfen öğrendim. aşşağıda paylaşacağım yazıdaki gibi bir proje için ön talep topluyorlar bilginize.

Resimler ve ekler

• 680dd0ef-a125-4ebc-8261-17911f01fcd6.jpg
    680dd0ef-a125-4ebc-8261-17911f01fcd6.jpg
    231.8 KB · Görüntüleme: 560
  • 82404bd8-3a57-458f-bbd2-9cb02e0210f9.jpg
    82404bd8-3a57-458f-bbd2-9cb02e0210f9.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 485
Bu ayın 17 sinde sonmu müracatlar .
Şartları uyan için iyi fırsat

benim anladığım bakanlık böyle bir proje yapacak. bunuda tarım kredinin tareks ve tarımkrediyem firmalarıyla ortak yapmak istiyor sanırım. bu bir ön talep toplama zaten. ama tarım kredininde hiç faiz yok dediği yerde yüzde 10 faiz vardır en az bekleyip görecez projenin olgunlaşmasını.

benim anladığım bakanlık böyle bir proje yapacak. bunuda tarım kredinin tareks ve tarımkrediyem firmalarıyla ortak yapmak istiyor sanırım. bu bir ön talep toplama zaten. ama tarım kredininde hiç faiz yok dediği yerde yüzde 10 faiz vardır en az bekleyip görecez projenin olgunlaşmasını.
İbrahim bey belkide göz boyama gibi bişeyde olabilir . normalde bu tür destekleri en azından kuruma üyelere sms yoluyla duyurabilirlerdi.
Bence müracat az olsun diye sürede az vede duyurmamışda olabilirler.
Şayet köyde yaşasam müracat eder bi şansımı denerdim .
Şartları uyanlar bence müracat edin

Evet arkadaşlar 2 saat önce tar. Kredi koop. Gittim bu yazıyı müdüre okudum hepsini müdür şaşırdı yüzüme baktı sen nerden öğrendin diye 😁 onlarada yazı ben gitmeden bir saat önce gelmiş işin aslı böyle bir yazı bugün sabah gelmiş ön talep alıyorlar sadece onlarında fazla bi bilgisi yok ben kayıt oldum zaten süre 2 gün yarın sonmuş üyelerede mesaj atıyorlarmış

genel müdürlüğü aradım net bilgi aldım arkadaşlar. kesinlikle başvurun diyor. bakanlığın çok önem verdiği bir projeymiş amaç tarım kredinin hem tareks hemde tarımkrediyem olarak tedarikçi olması aradan aracıyı kaldırması. nisan gibi yürürlüğe girecek ve 0 faiz olacak dedi. 100binlede sınırlı tutuyorlarmışki büyük işletmeler tirilyonluk başvurular yapmasın diye. ama sadece üyeler başvurabiliyor. sorumsuz ve ilgisiz müdürlere itimat etmeyin başvurunuzu zorlada olsa yaptırın. 2 yıl ödeme yok zaten buzasını alsan ana parayı ödüyor. bu fırsatlar her zaman gelmez işini düzgün yapanlara.

az önce karaman tarım kooperatifi aradım.bizyapmiyoruz ziraat bankası yapiyor dedi telefona çıkan kişi.sonra biz gönderdik gibisinden birşeyler söyledi. neden haber verilmediğini sordum.falan da filanda .telefon konuşması kesildi.tabi tanıdığımız yok ordakilerinde pek umrunda değil.

az önce karaman tarım kooperatifi aradım.bizyapmiyoruz ziraat bankası yapiyor dedi telefona çıkan kişi.sonra biz gönderdik gibisinden birşeyler söyledi. neden haber verilmediğini sordum.falan da filanda .telefon konuşması kesildi.tabi tanıdığımız yok ordakilerinde pek umrunda değil.

üyesi isen ve gerçekten başvuru yapmayı düşünüyorsan git başvur biz gönderdik diye bişey yok son gün yarın.