Tümosan 8095 Newholland TD110D Sürümde

Kolay gelsin kardeşim güzel iş çıkarıyorsunuz laki ben başka bir konuya yani traktör ve pulluklara dikkat çekmek istiyorum sizce td 110 luğun 4lü pullukla sürüm yapması normalmi ben 75 56 yada. 4 ıü turan tan otomatik takıyorum arazi yapımda bayağı dalgalı ve rampa ben 110 a o pulluğun az olduğunu düşünüyorum

Kolay gelsin kardeşim güzel iş çıkarıyorsunuz laki ben başka bir konuya yani traktör ve pulluklara dikkat çekmek istiyorum sizce td 110 luğun 4lü pullukla sürüm yapması normalmi ben 75 56 yada. 4 ıü turan tan otomatik takıyorum arazi yapımda bayağı dalgalı ve rampa ben 110 a o pulluğun az olduğunu düşünüyorum

Açıkçası motorun son haddinde zorlanarak kullanılmasına karşıyız biz. Bu pulluğu 4.16 yaparak rahatça kullanmak varken 5 14 takip eğimli arazimiz de motorun önünü ne zaman sahlandiracak diye beklemek mantıklı gelmiyor. Böyle rahatça sürüm yapıyoruz ypkuslarda 5. Ayak batmayacak zaten egimden dolayi o yüzden gerek duymadık.

• Beğen
Tepkiler: dogannn

Nevholland t5115 traktör 115 hp komryl motor beşli otomatik pulluk ağır geldi yani rampa ve yan eğimli arazide kontrolden çıkarıyor ve önünü kaldırıyordu dörde düşürdüğümde piskolojim bozuldu işlenecek arazi fazla olunca randıman alamadım