Traktör tercihi yardım.

S.a arkadaşlar. Sizce 15 - 25 bin tl arası fiatın hangi modelini almalıyım karar veremedim. Yardımcı olun lütfen. Bahçede ufak tefek işler ve hayvan tersi küreme işinde kullanacağım.

640 açık ara iyi 540 mükemmeldir ama küreme işlerde patinaja sık düşebilir Her ikisinide kullandım 540 640 ın yarısı kadar yakar ondan iyi iş yapar ama piyasada bulmak zor olur o yüzden 81-84 model arasında 640 lık işinizi çok iyi görür

• Beğen
Tepkiler: Ekber42

S.a arkadaşlar. Sizce 15 - 25 bin tl arası fiatın hangi modelini almalıyım karar veremedim. Yardımcı olun lütfen. Bahçede ufak tefek işler ve hayvan tersi küreme işinde kullanacağım.
ustam o paralara 54c veya A50 alınabilir.
ahır işini ikiside yapar.
bahçeden kastın Fidancılık değil sanırım.

bu arada arkadaş Fiat alıcam diyor Fiat modeline kalmış iş on ayrı marka girmiş işin içine [emoji12]

• Beğen
Bu üçü arasında en zayıf halka 60-56 gibi duruyor 640 65-46 arasında senin zevk ve tercihin önemli benim naçizane tavsiyem 640 parça konusunda üzmez Bir anımı anlatıyım sen karar ver Babam la 640 mızı pompadan çok fazla mazot akıyor diye pompacıya götürdük adam pompanın ön kısmındaki aparatın bozuk olduğunu söyleyince aklımıza ceplerimizde toplam 140₺ olduğu için bir anda rengimiz değişti ve heryeri mazot götüren biyerde post cihazını gözlerimizle aradık velhasıl adam 1 saat civarı uğraşıp parçayı taktı sesimiz çatallaşmış bir vaziyette usta borcumuz dedik aparat 40₺ el emeği 50 deyince gidip traktöre sarılasım grldi o yüzden 640 derim Ama benim o traktörle duygusal bağım olmasından subjektif düşünüyor olabilirim
27c44249a765d8b2f6341c17f004c097.jpg

Bu üçü arasında en zayıf halka 60-56 gibi duruyor 640 65-46 arasında senin zevk ve tercihin önemli benim naçizane tavsiyem 640 parça konusunda üzmez Bir anımı anlatıyım sen karar ver Babam la 640 mızı pompadan çok fazla mazot akıyor diye pompacıya götürdük adam pompanın ön kısmındaki aparatın bozuk olduğunu söyleyince aklımıza ceplerimizde toplam 140₺ olduğu için bir anda rengimiz değişti ve heryeri mazot götüren biyerde post cihazını gözlerimizle aradık velhasıl adam 1 saat civarı uğraşıp parçayı taktı sesimiz çatallaşmış bir vaziyette usta borcumuz dedik aparat 40₺ el emeği 50 deyince gidip traktöre sarılasım grldi o yüzden 640 derim Ama benim o traktörle duygusal bağım olmasından subjektif düşünüyor olabilirim
27c44249a765d8b2f6341c17f004c097.jpg
Tutulan model aralığı varmı peki 640 da yoksa farketmezmi.

Model olarak çok fark edeceğini zannetmem ama alacağın traktörün pompa ayarları çok önemli çünkü 640 gibi traktörlerde pompa ayarsızlığı diğer traktörlerr göre daha çok can sıkkyor bizim oralarda en çok 81 model tutulur ama bunu bir tercih sebebi olarak saymak zor olur

• Beğen