Şikayetvarcom daki deutz şikayeti

Deutz Agrolux 55 kullanicisiyiz. 900 saatte su an. Yakit konusunda, traktor bosta hem cekisi dusuk hem de fazla yakiyor. Cekis konusunda soyle bir durum var. Eski traktorumuz 240S idi onunla kiyaslarsak yakit tabiki fazla. Cunku yaklasik 1 ton daha agir. Ama pullukta tarlada kesinlikle yakitindan memnunuz. Ara isler icin yakiti fazla. Bu da agirligindan kaynaklaniyor.

Bu sene servise motor yagi (6-7 litre aliyor) hidrolik yagi eksilmis tamamlandi (5 litreye yakin) yag ve mazot filtreleri degisti, bir de motorun ustundeki mazot kalintilarini temizlemek icin temizleme spreyi, koye kadar da geldiler 450 civari para verdik. 20180827_174622.jpg

Bizde de M-10 sıkıntısı var servis hız sensörü parçası dedi.Değiştiririz ama tekrar yaparsa garanti veremeyiz deyince vazgeçtim.Sizde de aynı parça mı değişti?Fiyatı nedir?Bilgilendirseniz sevinirim.Çok sinir bozucu devamlı ses çıkarması.
kusura bakmayın şimdi gördüm şu an sıkıntısı yok yanlış hatırlamıyorsam alt üst ikisini bir degiştirmiştim 1600 civarı idi