Deutz ve landini

Deutz 85 Landini 83 bg ve 11 dönümde Deutz yani benim traktör 80 litre yaktı Landini 11 dönümde 65 litre yaktı.toplam 6.5 saat çalıştık.landini Deutz dan performanslıydı.ikisindede 5 li 12 ünlü pulluk var.deutz la pulluk toprağa batıkken debriyaj a basıyorum ve aynı vitesle birdaha kalkmıyor yerinden.bayılıyor çaba hiç yok.bende bir tanede 420 var oda aynı ve yakıt dahada fazla.performansı 410 ile aynı.ikiside 2014 model benim deutzların.sorun büyük yardımcı olun.video atacam atamadım nasıl atılır

usta motorların 2014 model bunca zamandır randıman alamamışsın niye hala elinde tutuyosun ki?

usta motorların 2014 model bunca zamandır randıman alamamışsın niye hala elinde tutuyosun ki?

Gorkem ne zaman mevzuya el atacak diye bekliyordum [emoji4] Hadi buyurun tecrübeli Deutz kullanıcısı karşınızda Sorun cevaplasın Buluşmada da seni söylemiştim Gorkem uzun zamandır kullanıyor onunla iletişime geçin diye [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin
Kullananlar hep memnun ben hariç bir sıkıntısı var yapılır diye bekliyorum

slm arkadaşım landini ne yakar yakıtı nasıldır bilmem ama bir deutz kullanıcı olarak yakıt la sıkıntın varsa sana nacizane önerim fabrika yetkililerini araman onlarda sana ulaşabilecek sirket bünyesinde yetkili gezici servislerden birini yönlendireceklerdir. bu şekil de sorun nedir ne degildir bi şekilde hallolur derim. mutlaka iletişime geçin.

• Beğen
Tepkiler: mekanik10
https://www.agrofoto.pl/forum/topic/1642-co-myslicie-o-ciagnikach-serii-k-90-100-110120/?page=6
Mazot pompasında sıkıntı var, fakir hava-yakıt karışımı var, ayar istiyor, duman problemi var, max 53 km/h hızı var, 40 km/h hızda zıplama problemi var, ön aks süspansiyon tavsiye ediliyor, iç mekan malzeme kalitesi eleştirileri var,hidrolik basınçlar 190-200 bar olacak şekilde ayar istiyor, tazyik sübabı kontrolü yapılması lazım.Traktör kısa, çiftlik içi hafif kepçede kullanılıyor.Pulluk sürüm yakıtları 14-20 lt/ha(10000m^2) aralığındadır.Pulukta ön ağırlıklar yeterli olması lazım.Vites değiştirme ihtiyacı fazla demişler.
Ustanın epey işi var, kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68