Yeni balya mak hk

S.a yıllardır biçerdöverimizin arkasında balya makinası olan başkalarına balyaları bağlattık ve çok sorun yaşadık ve bu yıl paksana yaptırdığı için hayırlısıyla zincirli gaspardo large balya makinası aldık bağlama gurubu italyanmış feriboli yazıyor üstünde anladığım kadarıyla makinaların hepsinin çalışma sistemleri aşağı yukarı aynı devirleri ve kapasiteleri ve sağlamlıkları farklı yaklaşık 125 bg traktörle çalıştırıcaz bizim bölgede ciddi iyi bir servis de yok malesef bu durum beni çok düşündürüyor ama Allah büyük hayırlısı artık acemiliğimizden yaşanacak ufak tefek problemler olduğunda telefon ile yardımcı olabilecek arkadaşların Allah rızası için bol bol desteğini bekliyorum Image1516442702.233725.jpgImage1516442716.315436.jpgImage1516442729.916908.jpgImage1516442741.852715.jpgImage1516442756.951370.jpgIMG_1195.JPG

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
S.a yıllardır biçerdöverimizin arkasında balya makinası olan başkalarına balyaları bağlattık ve çok sorun yaşadık ve bu yıl paksana yaptırdığı için hayırlısıyla zincirli gaspardo large balya makinası aldık bağlama gurubu italyanmış feriboli yazıyor üstünde anladığım kadarıyla makinaların hepsinin çalışma sistemleri aşağı yukarı aynı devirleri ve kapasiteleri ve sağlamlıkları farklı yaklaşık 125 bg traktörle çalıştırıcaz bizim bölgede ciddi iyi bir servis de yok malesef bu durum beni çok düşündürüyor ama Allah büyük hayırlısı artık acemiliğimizden yaşanacak ufak tefek problemler olduğunda telefon ile yardımcı olabilecek arkadaşların Allah rızası için bol bol desteğini bekliyorum Ekli dosyayı görüntüle 22665Ekli dosyayı görüntüle 22666Ekli dosyayı görüntüle 22667Ekli dosyayı görüntüle 22668Ekli dosyayı görüntüle 22669Ekli dosyayı görüntüle 22670

Makinanız Hayırlı olsun.paksan a fason olarak yaptırılıyor bildiğim kadarıyla ama paksan bağlama grubu kendine ait bunda neden feriboli kullanılmış.balya mak. de genelde Alman rasspe bağlama grubu kullanılır bizdeki makinada da rasspe var dahaönce paksan dı
Ve çok sorun yaşıyorduk bağlamada rasspe daha iyi diye düşünüyorum
Ama belki feriboli daha iyidir denemekte yarar var.tecrübelerinizi paylaşırsınız.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Hayırlısıyla bağlamaya başlayalım bol bol paylaşımda yapıcam kimileri italyan bağlama iyi kimileri alman bağlama iyi diyor kimileri zincirli iyi kimileri dişlili iyi diyor kullanıp görücez bakalım ilk izlenimlerim çok olumlu oldu tüm rulmanlar skf şaft ve bağlaması italyan, gaspardo küçük prizmatik balyayı tüm dünyaya paksana yaptırıp satıyormuş

6430 bu makinayı üzer büyük motor bu makinalara uymuyo 100 hp yukarısını önermiyolar 115 hp mc ile bağlayan birisi fazla üzüyor dedi aynı şekilde 6330 jd ile bağlayan arkadaşım da bu sene inşallah güzel bi iş çıkarırsınız bi balya motoru alırsınız hayırlısı olsun diyelim bizde