Ağırlıkları sökmelimiyim?

d9076f4dd7937be435ffcee62754b7d5.jpg

New holland t5050 kullanıyorum, traktörüm çok ağır, ağır olduğu için hantal ve çok yakıyor. Etrafımdaki t ve tl traktörlere baktığımda bazılarının arka janttaki ağırlıkları sökük, acaba bende sökmelimiyim, yere tutunmada problem yaşarmıyım siz olsanız ne yapardınız?

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Ben olsam hemen sökerim.L TL TLA T5000 serileri gerçektende ağır ve hantal kalmasından yana bir memnuniyetsizlik var.kesinlikle söküp denemelisiniz.300 kg az bir yük değil.tedbir almak lazım.mazot pahalı.ayrıca traktörünüz T5000 serisinin bence en ideal güçteki seçeneği.inşallah bir gün bizede nasipolur.

İnşallah Allah gönlüne göre versin

• Beğen
Tepkiler: Alexander
d9076f4dd7937be435ffcee62754b7d5.jpg

New holland t5050 kullanıyorum, traktörüm çok ağır, ağır olduğu için hantal ve çok yakıyor. Etrafımdaki t ve tl traktörlere baktığımda bazılarının arka janttaki ağırlıkları sökük, acaba bende sökmelimiyim, yere tutunmada problem yaşarmıyım siz olsanız ne yapardınız?
Bence sökme ufak bi ayarla canavar oluyor bu makinalar bizim burda yapanlar ek ağırlik bile attilar

Donen.aksamlar ne kadar hafif.olursa o.kadar iyidir. Sokmeniz.yarariniza pek.tutunma.problemi olmaz traktor zaten agir 2010 model td65d aldim alali sokuk tarladada yoldada yakiti az yakiyor.