3635

Ağır iş traktörü değil 3 silindir carrora şanzuman grup şanzuman diye geçiyor ara işler için çok uygun bi makina bizim burda OSB Bölgesinde var ön pto lu onunde suburge ve kar kureme takiyorlar sokak aralarini temizlemek icin 2012 model serviste gecen yil denk gelmisti 9 bin kusur saatteydi sadece yag bakimi yapiliyordu uzerinde volvo motor var demislerdi

• Beğen
Tepkiler: selotavukcu32
Ağır iş traktörü değil 3 silindir carrora şanzuman grup şanzuman diye geçiyor ara işler için çok uygun bi makina bizim burda OSB Bölgesinde var ön pto lu onunde suburge ve kar kureme takiyorlar sokak aralarini temizlemek icin 2012 model serviste gecen yil denk gelmisti 9 bin kusur saatteydi sadece yag bakimi yapiliyordu uzerinde volvo motor var demislerdi

Abi çok özür dilerim 3625 mis motor

Ara işler için güzel makina fazla yormazsan başın ağrimaz ağır işe girer yorarsan olk karşılaşacağın arıza arkayı dağıtırsın hem 3600 hemde 4700 serisi için söylüyorum ben bunları Serviste yatan nakinalar vardı bi ara
Abi ağır iş olupta 7 li patlatma 4lu pulluk takar en fazla onlari da çeker 3 piston da olsa diye düşünüyorum