ASKERLİK ACEMİ BİRLİĞİ

Sevgili kardesim, askerlik delikanliyi erkek yapan ocaktir. Bugunlerde isler karisik, egitimde herseyi iyi ogrenmeye calis, enkucuk detay birgun hayat kurtarir, hicbirsey icin aman bosver deme. Silah senin namusun, koruyucun once Allah sonra silahin , kendine dikkat etmeyi ve takiminla birlikte hareket etmeyi ogren, tek vucut olun. Umarim bu soylediklerime gerek kalmaz hic tehlikeye atilmadan bitirirsin gorevini.

Hayırlı tezkereler
Sağolasın yılmaz abi teşekkür ederim
Güle güle git gel Mahmut
Sağolasın deniz abi teşekkür ederim
Gule gule git gel mahmut askerlik mukemmel birsey
Teşekkür ederim sağolasın ufuk abi
Hayırlı teskereler
Teşekkür ederim çok sağolun
Şimdiden hayırlı teskereler. Allah'a emanet
Teşekkür ederim sağolasın yaşar abi
Hayırlı tezkereler kardeş..
Eyvallah sağolasın kardeşim
Hayırlı tezkereler Allah kavuşmayı nasip etsin
Teşekkür ederim murat abi sağolasın
Hayırlı teskereler. Inşallah seni tez zamanda yine aramızda görürüz.
Sağolasın Cenap abi teşekkür ederim, bir süre özleyeceğim buraları [emoji847]

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96
Sevgili kardesim, askerlik delikanliyi erkek yapan ocaktir. Bugunlerde isler karisik, egitimde herseyi iyi ogrenmeye calis, enkucuk detay birgun hayat kurtarir, hicbirsey icin aman bosver deme. Silah senin namusun, koruyucun once Allah sonra silahin , kendine dikkat etmeyi ve takiminla birlikte hareket etmeyi ogren, tek vucut olun. Umarim bu soylediklerime gerek kalmaz hic tehlikeye atilmadan bitirirsin gorevini.
Çok teşekkür ederim abim öğütlerin için, inşallah herşeyi güzelce öğrenirim usta birliğinde rahat ederim öğrendiklerimde

Değerli büyüklerim abilerim kardeslerim az çok herkesle tanıştık Trakkulup aracılığıyla..3 Şubat 2018 günü birliğime teslim oluyorum, bir müddet aranızda olamayacağım için üzgünüm..Herkes kendine iyi baksın Allaha emanetsiniz
Acemi birliğim;
İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı /MALTEPE/İSTANBUL
Hayırlısı olsun abi. Allah Hayırlısıyla Gidip Gelmeyi Nasip Eylesin İnşallah Âmin. Allah yâr ve yardımcısınız olsun İnşallah Âmin. Hayırlı Teskereler

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Hayırlı olsun abi. Sağ salim gelmek nasip olur inşallah.
Sağolasın kardeşim teşekkür ederim
Hayırlı tezkereler görevinde başarılar.
Teşekkür ederim gürkan sağolasın
Hayırlı tezkereler
Teşekkür ederim sağolun
Hayirli tezkereler kardesim şu yuksek lisans isi cikmasaydi bende coktan gidip gelecektim bende bu sezon isler bitsin yazliklari kaldirip tahillari ekince kasim celbine gidicem Allahın izniyle yedeksubay olursa istegim ...
Sağolasın kardeşim bende 93 doğumluyum şimdiye nasip oldu, hesapta şubatta misirlari martta ayçiçekleri ekip mayısta giderim diyordum birden hemen gitmek nasip oldu [emoji847]inşallah yedeksubay çıkar sana

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68