ASKERLİK ACEMİ BİRLİĞİ

Sağolasın kardeşim teşekkür ederimTeşekkür ederim gürkan sağolasın Teşekkür ederim sağolun Sağolasın kardeşim bende 93 doğumluyum şimdiye nasip oldu, hesapta şubatta misirlari martta ayçiçekleri ekip mayısta giderim diyordum birden hemen gitmek nasip oldu [emoji847]inşallah yedeksubay çıkar sana
Hayirlisi kardesim vardir bi hayir nasip kismet isi :) İnşallah kardesim benim

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Yanlız orda her konuya yazma :) ihale sana kalır , mümkün mertebe kimse ile tartışma , en kısa sürede etrafı izleyip kendin gibi olan insanlardan bir grup derleyip toparla , zaman daha çabuk geçer
Sağol ufuk abi arkadaş ortamı iyi olursa hiç sorun olmaz, inşallah güzel bir ortam olur. Burdan lise arkadaşım da orda asker allahtan yardımcı olacak birisi var[emoji4]
şimdiden hayırlı teskereler
ne günlerdi be
sana tavsiyem kendine günlük tut herşeyi harfi harfine yaz çok güzel bir anı olacak
Sağolasın ısmail abi teşekkür ederim inşallah günlük tutarım daha önce denemek nasip olmadi
Sağolasın yılmaz abi teşekkür ederim

Üstad ben 16 yaşındayım

Hayırlısı olsun abi. Allah Hayırlısıyla Gidip Gelmeyi Nasip Eylesin İnşallah Âmin. Allah yâr ve yardımcısınız olsun İnşallah Âmin. Hayırlı Teskereler

Hayırlı teskereler kardeşim rabbim korusun .
Ben uygulamadan giriyorum kardeşim yaş kısmını göremiyorum kimsede [emoji4]

Sağol ufuk abi arkadaş ortamı iyi olursa hiç sorun olmaz, inşallah güzel bir ortam olur. Burdan lise arkadaşım da orda asker allahtan yardımcı olacak birisi var[emoji4]Sağolasın ısmail abi teşekkür ederim inşallah günlük tutarım daha önce denemek nasip olmadi
Ben uygulamadan giriyorum kardeşim yaş kısmını göremiyorum kimsede [emoji4]
Ben 25 yasindayim kardesim fark etmez ha kardes ha abi burada birlik beraberlik onemli

Sağol ufuk abi arkadaş ortamı iyi olursa hiç sorun olmaz, inşallah güzel bir ortam olur. Burdan lise arkadaşım da orda asker allahtan yardımcı olacak birisi var[emoji4]Sağolasın ısmail abi teşekkür ederim inşallah günlük tutarım daha önce denemek nasip olmadi Ben 25 yasindayim kardesim fark etmez ha kardes ha abi burada birlik beraberlik onemli
Haklısın kardeşim saygı çerçevesinde güzel bilgili sohbet olduğu sürece gerisi önemli değil [emoji4]

Değerli büyüklerim abilerim kardeslerim az çok herkesle tanıştık Trakkulup aracılığıyla..3 Şubat 2018 günü birliğime teslim oluyorum, bir müddet aranızda olamayacağım için üzgünüm..Herkes kendine iyi baksın Allaha emanetsiniz
Acemi birliğim;
İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı /MALTEPE/İSTANBUL
Hayirli olsun kardesim kuzenim orda kısa dönem asker.Suan otobus suruyor

allah kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin mahmut
Sağolasın Ramazan abi teşekkür ederim
Şimdiden hayırlı teskereler,güle güle git güle güle gel hayırlısı ile
Sağolasın abi teşekkür ederim
Hayirli olsun mahmut
Az daha buyana gelseydin bi karsilama yapardik hayirlisi olsun bakalim sag salim yaparsin insallah
Sağol Cemal abi teşekkür ederim usta birliğine insallah[emoji847]
Hayirli olsun kardesim kuzenim orda kısa dönem asker.Suan otobus suruyor
Sağolasın ahmet abi teşekkür ederim aynı yerde benim arkadaşta şoför komutanı getirip götürüyormuş