Süper Loto’nun son talihlisi Erzincan’dan

Ben yazayım Ufuk abi, Öncelikle Case Farmall 115C, 5li 14no pulluk, 11li 2sıralı çizel, 40lı katlamalı aysan, 24lü disk tiller, 16'lı tiller, 100diş halkalı tırmık, katlanır döküm merdane, 2 tane köksal 10ton römork....
Ve Case Farmall 95C, 4lü14no pulluk, 9lu 2sıralı çizel , 13lü tiller , Önallar alfa1000L , İrtem Fs1200 , İrtem 4lü pnomatik havalı , 23'lü Kurt mibzer , 5li araçapa , 4metre ciguli , tel tırmık..
Ve alabildiği kadar toprak.
Bundan ötesi çiftçilik.

Ben yazayım Ufuk abi, Öncelikle Case Farmall 115C, 5li 14no pulluk, 11li 2sıralı çizel, 40lı katlamalı aysan, 24lü disk tiller, 16'lı tiller, 100diş halkalı tırmık, katlanır döküm merdane, 2 tane köksal 10ton römork....
Ve Case Farmall 95C, 4lü14no pulluk, 9lu 2sıralı çizel , 13lü tiller , Önallar alfa1000L , İrtem Fs1200 , İrtem 4lü pnomatik havalı , 23'lü Kurt mibzer , 5li araçapa , 4metre ciguli , tel tırmık..
Ve alabildiği kadar toprak.
Bundan ötesi çiftçilik.

Hepimizde çiftçilik tutkusu var , hep hayallerde bile bu kokuyor buram buram

Ben öncelikle arazi alırım paranın büyük kısmı ile. Ne kadar toplu, verimli ve büyük olursa o kadar iyidir. Arazi olmadan çiftçilik yapılmaz..

Paranın bir kısmını sermaye olarak ayırırım..

Sonra c max yada t-max MC cormick, yada powerfarm yada 5H Landini, sıfır olması şart değil.

Sonra ona uygun ekipman falan.

Keşke öyle para olsa, lakin piyango parasında gözüm yok.