Arazi araci

Benim çevremde kullanan çok
Yakıtı ve saglamligindan herkes çok memnunNissan kaskai ayni motor ve aktarma sistemini kullaniyor bildigim kadar
Ismail abi bu araçların motor ömrü kaç km ye kadar dayanır ortalama bir kullanımda?
Sürüş konforu nasıldır toros gibi bi arabadan rahatmıdır? İçine çok ses gurultu alirmi
Yakıt tüketimi 100 km de kaç litredir?

Yakit detayları inernette ikinci el sitelerinde vardir
Toros ile bunlar farklı işler icin
Bunlarin motorlari uzun ömürlü kac yüzbin devirir bilmem
Toros az yakar az yük tasir
Konfor yok ikisindede
Toros önden çekişli bunlar arkadan
Toroslar bizde cabuk çürüyor
Torosun yakiti azdir
Ihtiyaca işe göre seçenek degerlendirilir
Sagol ismail abi ben o kasa l200 e çok özeniyom da ehliyet yok iste seneye alacagim insallah da kemal sunalın tavuk cevirmelere baktigi gibi bende arabalara bakiyorum o l200 cok hosuma gidiyor alsam diyom ucuz bisey denk gelse iyi olur para biriktirdim kac senedir birazda babam verse alcam bisiler[emoji16] bunlar da ucuz geldi gözüme adam clio ya bile 20 25 istiyor o parayi verip tenekeye binecegime l200 e binerim ama kafama takılan 2 şey var biri yakıtı 50 kuruşu geçermi biri de ruhsatta kamyonet geçmesinin dezavantajlari nedir benim bildigim tek dezavantaj var o da muaynenin senede bir olmasi oda cok dert degil ama baska dezavantaj varmi bilmiyom

Sagol ismail abi ben o kasa l200 e çok özeniyom da ehliyet yok iste seneye alacagim insallah da kemal sunalın tavuk cevirmelere baktigi gibi bende arabalara bakiyorum o l200 cok hosuma gidiyor alsam diyom ucuz bisey denk gelse iyi olur para biriktirdim kac senedir birazda babam verse alcam bisiler[emoji16] bunlar da ucuz geldi gözüme adam clio ya bile 20 25 istiyor o parayi verip tenekeye binecegime l200 e binerim ama kafama takılan 2 şey var biri yakıtı 50 kuruşu geçermi biri de ruhsatta kamyonet geçmesinin dezavantajlari nedir benim bildigim tek dezavantaj var o da muaynenin senede bir olmasi oda cok dert degil ama baska dezavantaj varmi bilmiyom
mtv fiyati yuksek olur

L 200 güzel araba tek sıkıntı çamurda varya 4×2 olsada olur olmasada çünkü arkayı çok kaydırıyor 4×4 olursa iyi ben özel güvenlik görevlisiyim 2011 model var siyah yakıt 40 50 kuruş yakar senede 1 muyane var ama sigorta alkı vergi pahalı bilgin olsun sıkıntı çok az ama çamurda arkası hafif oldumu kayar bide kışın ama normal yolda valla kaymak gibi gidiyor 2011 sıfırı 85 aldılar şimdi 60 anca eder km çoğaldı baya alırsan memun kalırsın

Dacia alcana l 200 veya nisan al derim çünkü onlar daha iyi ve sağlam araba l 200 normal yolda 40 kuruş altına düşüyor ama çamurda yağmur karda kullandinmi arazide 50 kuruş ama hep 4×4 olmak şartıyla yoksa kalırsın cikmaz yerden yükseklik güzel içi geniş arka kasaya 2 çuval bisey atın mi kışın çok güzel olur bizde 110 ford connect var ama bana sorsan l 200 derim fabrikanın aracı

L 200 güzel araba tek sıkıntı çamurda varya 4×2 olsada olur olmasada çünkü arkayı çok kaydırıyor 4×4 olursa iyi ben özel güvenlik görevlisiyim 2011 model var siyah yakıt 40 50 kuruş yakar senede 1 muyane var ama sigorta alkı vergi pahalı bilgin olsun sıkıntı çok az ama çamurda arkası hafif oldumu kayar bide kışın ama normal yolda valla kaymak gibi gidiyor 2011 sıfırı 85 aldılar şimdi 60 anca eder km çoğaldı baya alırsan memun kalırsın
Abi ben 20 yasinda falan alayim diyom vergi ucuz olur ne dersin

• Beğen
Tepkiler: Emirdag
Image1528527261.755491.jpg
Duster 4x4 candır

Valla kardeşim eğer ben öderim dersen al çünkü gerçekten güzel araba hakkını veriyor
Abi yeni kasadan amcamın var ben kullandım o motorunun gücü yeter. Vergi de yaştan ötürü azmış yenileri nerdeyse 6 bin ama eskiler 600 tl cok ucuz degil de gene normal benim tek çekincem ticari kamyonların degisik belgeleri var K belgesi falan acaba bunlarda varmı bide sehiricinde heryere girermiyim onlari dusunuyorum yakitta 50 55 kurus gozden cikti mecbur clio parasina mis gibi pikap iste daha nolsun20180609_005116.jpg

2011 model bizim fabrikanın gücü 4×4 var 4×2 de arazi de zorluyo yıllık 1500 civarı çıkar bunlarda k belgeyle işin yok ehliyet olsunda ticaret de kullanma sıkıntı yok yakıt 40 50 kuruş valla 50 60 milyara alincak araba yerden yüksek altı

• Beğen
Tepkiler: kandemir_06