2018 ERKUNT KABİNLİ MEYVECİ SERİSİ..! YENİ...!

Ne tatliymisss ya erkunta ve ciftcilerimize hayirli olsun

teşekkürler :)

Antonio Carraro modelinin TGF modelleri uzay kabin modeli baz alınarak üretilmişe benziyor. Bir tek belden kırma değil. :)

İlla alçatmak gerek kabini ağaç altı sera vs...

Güzel olmuş , orjinal kabinli traktör şart oldu artık , ilaç kullanımı tarımın her alanında çok artık , köylerde kanser vakaları çok arttık en önemli sebeplerinden biri bence kabinsiz traktörler

Buluşmada da konu olmuştu abi.
sene de belki 100 150 adet satışı bilen traktöre erkunt kabin yaptı.

Helal olsun. Erkunt u tebrik ederim. Antinio carraro ya çok iyi rekabet oldu.

teşekkürler

Çok şahane olmuş gerçekten. Meyve bahçesi olan çiftçilerimizin olmazsa olmazı. Görüntü şahane, inşallah ses yalıtımı, ergonomisi de öyledir. Yürekten tebrik ediyorum Erkunt'u.

Teşekkürler, artık çiftçiler ilaçtan zehirlenmeyecek.

Bu kadarını beklemiyordum açıkçası hayırlı uğurlu olsun

Erkunt bu ne yapacağı belli olmaz. :)

güzel olmuş.
erkunt traktöre başarılarının devamını dilerim.
yeni bir gelişmede öncü olmak.
akıllarda daimi kalır.

Teşekkürler emmi :)

İzmir fuarına dolaşmaya gidenler içini foto çeksin karşıdan kaporta görünüyor sadece.
kontrol kollarını vitesleri içerisi ne durumda bi görelim dimi.

İç foto var ama yetersiz kalmış,
yakında gelir.

Güzel olmuş Erkunt emin adımlarla ilerliyor Dahada iyi olacak inşallah bu beklediğim bi yenilikti

Teşekkürler biraderim.

Bize tarla tipi gider abi.
kabinli seri meyveci bekleyenlere hayırlı olsun.

Paylaşım için teşekkürler. Buluşmada dile getirdiklerine göre meyveci serileri çok satışı olan modeller değil. Ama çiftçiler zehirlenmesin ilacın etkilerine maruz kalmasın diye kabinli modelleri çıkaracağız dediydiler. Bu da Erkunt' un çiftçiyi düşündüğünü gösteriyor. İnşallah yeni çıkacak tarla serileri ile de atılım yaparlar ve yenilikleri ile diğer yerli firmalara öncü olurlar.

Teşekkürler Erkan yorum için.

Estetik ve sağlıklı olmuş :)

Teşekkürler.

Bugün fiyat için aradık belli değil dediler
80 lik meyveciye 86bin fiyat istedi bayii,
Muhtemelen bu kabinle 100 bini görür
Hayırlı olsun inş.

Hep beraber göreceğiz.

Erkuntumuz yine fanları olarak bizi onore etti kendisini tebrik ediyoruz
Çıtayı 1kademe daha yükseltiyor şimdi rakip firmalar düşünsün [emoji4]
Başarılarla dolu günler diliyoruz

Teşekkürler Haşmetli ağam :)
sen Martı bekle hele ;)

Hayırlı olsun Erkunt a hos bir görüntü olmus umarım kullanışlı bir kabın olmustur

Teşekkürler.

Ön çanta ağırlıkları kaldırıp ön tekerlere ağırlık taksalar dönüşler daha rahat olur

Olabilir bi deneme yapmak lazım

Tarla tiplerini bilmem de meyveci serilerinde bir fırın ekmek yemesi gerek erkuntun

Ne konu da peki, öneriniz nedir ?

Erkuntun yenilikleri gerçekten takdiri hakkediyor ama güven vermiyor

Öneriniz nedir. ?

• Beğen
Tepkiler: Kaan_K
teşekkürler :)

Bu
Ne konu da peki, öneriniz nedir ?

Öneriniz nedir. ?

2015 bereket 65 m kullanıcısıyım.Beni en çok rahatsız eden konu tek çekerde giderken frene basınca önlerin tutmaması frene basınca çiftçekere geçmediği için durmak çok zor oluyor.Bu kış zeytin zamanı yağmura yakalandık tarlada hızlıca toplandık römork insan ve zeytin dolu hızlı da gidiyorum 100metre ilerde viraj var viraja yaklaşınca frene basmamla traktörün yanlaması bir oldu az daha traktör devriliyordu.
İkinci olarak ergonomisi çok kötü fren ve debriyaj pedalları çok yukarıda 2 gün işçilik yapınca bel ağrısı yapıyor.Koltuk kaportaya göre çok yukarıda ağaç altında çalışırken bazen resmen askıda kalıyorum.At üstündeki malkaoçoğlu gibiyim erkuntun üstünde
Son olarak dingil salınımı çok az olduğundan sürekli çaprazda kalıyor.Fabrikaya şikayet ettik 3 ay salladılar sonunda iki somun gönderip ön dingille gövdenin arasına koydular biraz rahatladı traktör.Lsd var mı yok mu yetkililer de bilmiyor.
https://youtu.be/cZ9t7B1bPuU bu da çaprazda kalan traktörüm

2015 bereket 65 m kullanıcısıyım.Beni en çok rahatsız eden konu tek çekerde giderken frene basınca önlerin tutmaması frene basınca çiftçekere geçmediği için durmak çok zor oluyor.Bu kış zeytin zamanı yağmura yakalandık tarlada hızlıca toplandık römork insan ve zeytin dolu hızlı da gidiyorum 100metre ilerde viraj var viraja yaklaşınca frene basmamla traktörün yanlaması bir oldu az daha traktör devriliyordu.
İkinci olarak ergonomisi çok kötü fren ve debriyaj pedalları çok yukarıda 2 gün işçilik yapınca bel ağrısı yapıyor.Koltuk kaportaya göre çok yukarıda ağaç altında çalışırken bazen resmen askıda kalıyorum.At üstündeki malkaoçoğlu gibiyim erkuntun üstünde
Son olarak dingil salınımı çok az olduğundan sürekli çaprazda kalıyor.Fabrikaya şikayet ettik 3 ay salladılar sonunda iki somun gönderip ön dingille gövdenin arasına koydular biraz rahatladı traktör.Lsd var mı yok mu yetkililer de bilmiyor.

Ercan bak kullanıcı yorumları Erkunt çiftciyi bnce bu konular ile kusturdu hic unutmam Trakya'da bir arkadaş sıfır Erkut'un tarlayA giderken on ağırlığı duştu demişti bi firmada son kontrolün ısını iyi yapmadığı anlamına gelir bn makina üreten bir firmada son kontrolde çalıştım civata somun pul vs 3500 parçadan olusuyordu hepsini kontrol eder civata ve somunlara kırmızı boya sürer sıkıldı ve kontrol edildi anlamına gelirdi bu görevi 10 yil yaptım hic bir şikayet gelmedi bu konuda müşterilerimizden ama ısı hic hafife almadim çünkü birinin basına bir kaza gelebilirdi benim yüzümden firmada bu isler cok onemli geriye dönüşler hic iyi olmuyor

• Beğen
Tepkiler: Muhammeddağlı
Hayırlı olsun, tebrik ederim.
Bahçe serisi motorları fındık arasında ve tavuk kümesinde kullandım.
İznik gölü çevresinin tamamını gezdim, genelde kabinli motor kullanılmaz.
Orman traktörlerinde olduğu gibi koruyucu çubuk demir kullanılabilir, dal çarptı, cam patladı.
Manevra, fren, rotovatör ve atomizer için uygun kuyruk mili gücü aranır.
Askıda kalmamak için tam 4*4 veya 3 teker boşa çıksa 1 tekerle çeken traktör kullanışlı oluyor.

işte bu gibi durumlar için alçak traktörlerde belden kırmalı sistem gerekli. Aslında kolay bir sistem basitçe Caterpilar modelleri veya antonio carrarolar örnek alınabilir. Bence bunun için bir çalışma yapılması lazım diye düşünüyorum.

işte bu gibi durumlar için alçak traktörlerde belden kırmalı sistem gerekli. Aslında kolay bir sistem basitçe Caterpilar modelleri veya antonio carrarolar örnek alınabilir. Bence bunun için bir çalışma yapılması lazım diye düşünüyorum. Bide bu tür sistemler üreten karınca diye bir Türk markası var. Yiğit makineydi galiba ortak çalışmada yapıla bilir bence.

Saedece fikir olsun diye söyledim bunu eleştiri olarak görmeyin sakın. Tabi kim kimse bu fikrimi umursar mı? o da aydı mesele :)

işte bu gibi durumlar için alçak traktörlerde belden kırmalı sistem gerekli. Aslında kolay bir sistem basitçe Caterpilar modelleri veya antonio carrarolar örnek alınabilir. Bence bunun için bir çalışma yapılması lazım diye düşünüyorum. Bide bu tür sistemler üreten karınca diye bir Türk markası var. Yiğit makineydi galiba ortak çalışmada yapıla bilir bence.

Saedece fikir olsun diye söyledim bunu eleştiri olarak görmeyin sakın. Tabi kim kimse bu fikrimi umursar mı? o da aydı mesele :)
bahçe serileri ilgi görürse dediğiniz modellere kendileri yönelir gibime geliyor bu tip çalışmalar pazar varsa yapılır.

• Beğen
Tepkiler: Kaan_K
Martta ne var yine

Mart ayına yaklaşam hele daha şubattayız [emoji4]

Ercan abi ne ettin böyle çoklu alıntı olayının etinden sütünden faydalanmışsın [emoji38]

Ben hep faydalanıyorum sizde faydalanın diye konu bile yaptım [emoji4]

Deneme motoru gönderilebilir bizim burda bir kişi jxb aldı ardından 7-8tane daha alındı

Bu mesajı Erkunt yetkililerine ilettim [emoji4]

Bu mesajınızı erkunt yetkilerinin okuduğundan emin olabilirsiniz.
Yorum için teşekkür ederim.
Bunları bilmeliyiz.

Ercan bak kullanıcı yorumları Erkunt çiftciyi bnce bu konular ile kusturdu hic unutmam Trakya'da bir arkadaş sıfır Erkut'un tarlayA giderken on ağırlığı duştu demişti bi firmada son kontrolün ısını iyi yapmadığı anlamına gelir bn makina üreten bir firmada son kontrolde çalıştım civata somun pul vs 3500 parçadan olusuyordu hepsini kontrol eder civata ve somunlara kırmızı boya sürer sıkıldı ve kontrol edildi anlamına gelirdi bu görevi 10 yil yaptım hic bir şikayet gelmedi bu konuda müşterilerimizden ama ısı hic hafife almadim çünkü birinin basına bir kaza gelebilirdi benim yüzümden firmada bu isler cok onemli geriye dönüşler hic iyi olmuyor

Yorum ve öneriniz için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, tebrik ederim.
Bahçe serisi motorları fındık arasında ve tavuk kümesinde kullandım.
İznik gölü çevresinin tamamını gezdim, genelde kabinli motor kullanılmaz.
Orman traktörlerinde olduğu gibi koruyucu çubuk demir kullanılabilir, dal çarptı, cam patladı.
Manevra, fren, rotovatör ve atomizer için uygun kuyruk mili gücü aranır.
Askıda kalmamak için tam 4*4 veya 3 teker boşa çıksa 1 tekerle çeken traktör kullanışlı oluyor.

Her türlü becerikli ve yetenekli olacak [emoji41][emoji106]

Güzel olmuş gün geçtikçe erkunt gelişmeye devam ediyor.

Bakalım daha neler gelecek

işte bu gibi durumlar için alçak traktörlerde belden kırmalı sistem gerekli. Aslında kolay bir sistem basitçe Caterpilar modelleri veya antonio carrarolar örnek alınabilir. Bence bunun için bir çalışma yapılması lazım diye düşünüyorum.

Fikir Öneri ve yorumunuz için teşekkür ederim [emoji4]

bahçe serileri ilgi görürse dediğiniz modellere kendileri yönelir gibime geliyor bu tip çalışmalar pazar varsa yapılır.

Talep geldi diye kabin geldiyse o neden olmasın [emoji4]

Değerli yorumlarınızı Erkunt yetkililerinin okuduğundan şüpheniz olmasın.
Ben bu konuları link olarak kendilerine iletiyorum.
Yani yazılan herşeyi olduğu gibi görüyorlar.
[emoji4]

Bunları bilmeliyiz.

İlk traktörü aldığım zaman bu ve birkaç videoyu daha fabrikaya yolladık.malesef ilgi hiç yok.Ben erkunt almadan alım satım işlerinde milliyetçi duygularla davranıyordum.Erkunt benim bu duygularımı öldürdü.artık sadece kaliteye bakıyorum.Biz yerli diye markaya dahip çıkmaya çalışırken marka nasıl tokatlarımın peşinde.1 yıldır devir saati çalışmıyor servis müdürü garantiye girmiyo dedi diye bekliyoruz.6aydır arayan soran yok.sonra traktör satamayıp bayii kapatırsınız işte.tüketici aptal değil.biraz maddi olarak toparlayayım kendimi erkuntu kapımda tutmam.beni adam yerine koymayanı ben hiç koymam.

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Mart ayına yaklaşam hele daha şubattayız [emoji4]

Ben hep faydalanıyorum sizde faydalanın diye konu bile yaptım [emoji4]

Bu mesajı Erkunt yetkililerine ilettim [emoji4]

Bunları bilmeliyiz.

Yorum ve öneriniz için teşekkür ederim.

Her türlü becerikli ve yetenekli olacak [emoji41][emoji106]

Bakalım daha neler gelecek

Fikir Öneri ve yorumunuz için teşekkür ederim [emoji4]

Talep geldi diye kabin geldiyse o neden olmasın [emoji4]

Değerli yorumlarınızı Erkunt yetkililerinin okuduğundan şüpheniz olmasın.
Ben bu konuları link olarak kendilerine iletiyorum.
Yani yazılan herşeyi olduğu gibi görüyorlar.
[emoji4]

Bnce güzel bir is yapiyorsun Ercan çünkü sansürsüz görmeleri o idarecilere yön ve fikir verecektir üreten degil kullanan daha net görüyor eksikleri

• Beğen
Bunları bilmeliyiz.

İlk traktörü aldığım zaman bu ve birkaç videoyu daha fabrikaya yolladık.malesef ilgi hiç yok.Ben erkunt almadan alım satım işlerinde milliyetçi duygularla davranıyordum.Erkunt benim bu duygularımı öldürdü.artık sadece kaliteye bakıyorum.Biz yerli diye markaya dahip çıkmaya çalışırken marka nasıl tokatlarımın peşinde.1 yıldır devir saati çalışmıyor servis müdürü garantiye girmiyo dedi diye bekliyoruz.6aydır arayan soran yok.sonra traktör satamayıp bayii kapatırsınız işte.tüketici aptal değil.biraz maddi olarak toparlayayım kendimi erkuntu kapımda tutmam.beni adam yerine koymayanı ben hiç koymam.

Sizin bu yorumunuzu özel olarak tekrar atacağım [emoji41]

Bnce güzel bir is yapiyorsun Ercan çünkü sansürsüz görmeleri o idarecilere yön ve fikir verecektir üreten degil kullanan daha net görüyor eksikleri

Amacımız zaten bu birine birilerine yardımcı olabilmek.

Sizin bu yorumunuzu özel olarak tekrar atacağım [emoji41]

Teşekkür ederim ercan bey.Tabi bizim yazdıklarımızı yetkililer ne derece önemser bilmiyorum.Bursa mudanya ilçesinden yazıyorum.bizim burda şu an için bayii yok .olsa da birşey değişmez çünkü traktör satamıyor.zeytin 3 -4 yıldır iyi para ettiğinden 20 bin fazla veririm adam gibi traktöre binerim deyip landini yada same alıyor.burda servis bile bıraktı landiniye geçti.

• Beğen