T5 115 mi T5 115 ec mi

Merhaba arkadaşlar sizce hangisini almalıyım şanzıman ve bi kaç değişiklik var ikinci el düşünüyoruz fiyat 160 ikisi de sizce hangi şanzıman daha kullanışlı olur biri 16 ileri bi 24 ileri

Otomatik transmisson herzaman avantajlidir. T5 yari otomatik o yuzden yol ve tarla modlarinin olacagini sanmiyorum ama en azindan 4 vites dugme ile degisiyodur diye tahmin ediyorum. Bu yazdigim sadece konfor acisindan boyle. Kullanacaginiz ise gore transmission secimi en ideali tabiki. Ne alaka derseniz bence imkan varsa iki tipin de 6 ile 14 km arasindaki hizlari kac farkli viteste sunduguna bi bakin derim. Bu araliktaki vites sayisinin artmasi tarla performansina katki saglayacaktir. Ama daha cok nakliye ilaclama gubreleme yani seri isler isler yapilacaksa ec olan model daha kullanisli olacaktir.

Otomatik transmisson herzaman avantajlidir. T5 yari otomatik o yuzden yol ve tarla modlarinin olacagini sanmiyorum ama en azindan 4 vites dugme ile degisiyodur diye tahmin ediyorum. Bu yazdigim sadece konfor acisindan boyle. Kullanacaginiz ise gore transmission secimi en ideali tabiki. Ne alaka derseniz bence imkan varsa iki tipin de 6 ile 14 km arasindaki hizlari kac farkli viteste sunduguna bi bakin derim. Bu araliktaki vites sayisinin artmasi tarla performansina katki saglayacaktir. Ama daha cok nakliye ilaclama gubreleme yani seri isler isler yapilacaksa ec olan model daha kullanisli olacaktir.
25edba474771a36f9823280cc82e8c5b.jpg

8 vites de düğme ile geçis sağlanıyor

• Beğen
Tepkiler: fyaglikara

19*6 Power Command tam otomatik isteseydik, böyle olmazdı.Balye,silaj,direksiyon turu (kısa şasi) bir tarafta, toprak işleme (uzun şasi) ayrı tarafta kalıyor.Kepçe için yapılan motoru toprak işlemede kullanırsak olacağı budur.
[video=youtube;7NMEX7Jko5U]https://www.youtube.com/watch?v=7NMEX7Jko5U[/video]
Pulluk arkada 20 cm boşlukla gezmezse ve lastik içinden daha geniş iş genişliği olursa yanal kuvvetler baskısında kalır.Bunun için çeki hattını gören döner pulluk iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: ufukk