Trakkulüp 2018 Trakya Üye Buluşması Etkinliği

Bende günler öncesinden ismimi yazdırdım ama akşam babamın dayısı vefat etti bugün de sizinle olamadım. Geçen yıldan hamitabatta çok güzel dakikalar geçirmiştim tadı damağımda kaldı malesef bugün katılamadım nasip değilmiş birdahiki buluşmayı kaçırmayacağım inşallah.

Gürcan samimiyetinden bir gram şüphemiz yok kardeşim , rahat ol. Nasipten öte birşey olmuyor. Allah hepimize uzun ömür ve sağlık versin daha ne buluşmalar yapacağız inşallah , bir dahakinde beraber oluruz inşallah

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Gürcan samimiyetinden bir gram şüphemiz yok kardeşim , rahat ol. Nasipten öte birşey olmuyor. Allah hepimize uzun ömür ve sağlık versin daha ne buluşmalar yapacağız inşallah , bir dahakinde beraber oluruz inşallah
Eyvallah abim teşekkür ederim. Trakkulüp her geçen gün ayakları yere daha sağlam basan çiftçi toplumundan oluşuyor , toz yutmaktan hoşnut olan bu insanların forumu olduğu için bu sektördeki meslektaşlarıyla bir araya gelmek ayrı keyif veriyor. Ayrıca buluşmaların yılda 2kez yapılması için planlama yapılabilir , kafa yorulabilir diye düşünüyorum , dünkü buluşmada da emeği geçen herkese ve sponsor firmaya teşekkür ediyorum.