Volkswagen kullanıcıları bi bakabilir mi.

Passat jettanın abisi konumunda ama temiz gördüm arabayı inceledim bakalım hayırlısı. Dısardan araba almak istemiyorum ilerde bi sıkıntı cıkarsa verdiğiniz mal ortada deme imkanım olur ama fısardan alırsak bu imkan olmaz.
Orasi oyle tabiki ama sen oyle diyince tutup adam sizin paranizi geri vermez ki.Bence araci vw servisinde yetkili servisinde kontrol ettirip alin.Km vb iciniz rahat olsun.Arac gayet temiz bir araca bemziyor hayirli olsun.

Orasi oyle tabiki ama sen oyle diyince tutup adam sizin paranizi geri vermez ki.Bence araci vw servisinde yetkili servisinde kontrol ettirip alin.Km vb iciniz rahat olsun.Arac gayet temiz bir araca bemziyor hayirli olsun.
Geri vermez ama öle bi an giderim ki yanlarına tam pazarlık anında giderim milley tanımıs olur nasıl bi esnaf oldugu ondan sonra düşünsün bida nasıl satcam araba diye☺

Passat jettanın abisi konumunda ama temiz gördüm arabayı inceledim bakalım hayırlısı. Dısardan araba almak istemiyorum ilerde bi sıkıntı cıkarsa verdiğiniz mal ortada deme imkanım olur ama fısardan alırsak bu imkan olmaz.

İkinci elde kimse hiç bir şeye garanti vermez iyi bir kompitest + servise gösterilmeli noterden sonra babası olsa tanımaz galerici ...

Araca güzel detaylı kuaför yapılmış direksiyonda yıpranma nedir fotoğrafta parlama var belli olmuyor yıllık 11000 km yol yapmış çok az değil mi ? Gaz fren debraj pedallarindaki aşınma nedir ?

Son muayeneye kaç binde ne zaman girmiş araç ?
Pedallarda asınma hiç yok desem yeri cizgileri dahi duruyodu. Bayan akrabasından almışlar kadın daha kısa bi araba almış motor numarası falan istediğin ne varsa sorgulattır dedi