New Holland TD 100 Özellikleri (çekiş-yakıt-vs..)

Teşekkürler abi jondeere desem 5000 serilerini tercih etmiyorum
Tümosan 8095
New Holland TD 100
Erkunt hiç araştırmamıştım ama araştıracağım
Kısacası bana çok aırza vermeyen verse bile çok ağır olmayan çekişi güzel yakıtını çok kafaya takmıyorum nede olsa ne kadar mazot o kadar iş
100 sağmal hayvan besliyeceğim ortalama hayvanlar için 500 dönüm ekmem gerek 350 dönüm kuru 150 donum sulu arazi işleyecek 12 metreküp yem karma makinası çevirecek birde rulo balya-gübre vs.. yüklemek için kepçe taktıracağım fakat alacağım traktörü etkileyen sonuçlar ben bunları tek bir traktörle yapabilirmiyim ve önerileriniz varmı marka model
Ağır olmasın arıza açmasın dersen .erkunt e serisi başak yeni seri ithal mf 5400 serisi veya kubota .john deere ve landini nasıl bilmiyorum.

Fabrikada ve servislerde çalışan öğrencilerim var.NH TD100 en çok satılan traktör ve parasına göre kalitesi gayet iyi olduğunu düşünüyorum.Kalite değerlendirme konusunda işin uzmanı mısınız.Serviste çalışan arkadaşların, hangi parçaların ellerinde kaldığına kadar foruma yansıtabilirim, susuyorum.
Bunu sana yazdığımı sanıyorum ama başka arkadaşa yazmışım [emoji3][emoji3] şimdi abi jhondeere desem 5000 serilerini tercih etmiyorum 6000 serileri çok hoşuma gidiyor ama pahalı
Tümosan 8095
New Holland TD 100

Kısacası bana çok aırza vermeyen verse bile çok ağır olmayan çekişi güzel yakıtını çok kafaya takmıyorum nede olsa ne kadar mazot o kadar iş

100 sağmal hayvan besliyeceğim ortalama hayvanlar için 500 dönüm ekmem gerek 350 dönüm kuru 150
donum sulu arazi işleyecek 12 metreküp yem karma makinası çevirecek birde rulo balya-gübre vs.. yüklemek için kepçe taktıracağım fakat alacağım traktörü etkileyen sonuçlar ben bunları tek bir traktörle yapabilirmiyim ve önerileriniz varmı marka model

Td 100 kullaniyorum kulagina kursun bi sıkıntı acmadi gelir gelmez hassiyet ve 45 saatte lda actirdim kopek gibi cekiyo 400 saattir tik yok erkunt almani tavsiye etmem 2 eli yok son sahibi olursun massey veya newholland al

• Beğen
Tepkiler: EnesDrgn
Teşekkürler abi jondeere desem 5000 serilerini tercih etmiyorum
Tümosan 8095
New Holland TD 100
100 sağmal hayvan besliyeceğim ortalama hayvanlar için 500 dönüm ekmem gerek 350 dönüm kuru 150 donum sulu arazi işleyecek 12 metreküp yem karma makinası çevirecek birde rulo balya-gübre vs.. yüklemek için kepçe taktıracağım fakat alacağım traktörü etkileyen sonuçlar ben bunları tek bir traktörle yapabilirmiyim ve önerileriniz varmı marka model

Eskilerden Same Explorer 80 kepçede, tarlada Fiat 95-66,T5050,TL100A düşünürdüm.Yenilerden TD75 kepçede, arazide TD100 olabilir, piyasada seçenek çok, siz bilirsiniz.

Eskilerden Same Explorer 80 kepçede, tarlada Fiat 95-66,T5050,TL100A düşünürdüm.Yenilerden TD75 kepçede, arazide TD100 olabilir, piyasada seçenek çok, siz bilirsiniz.
Abi TD 100 de yoğunlaştım abi bide 30 metreküp sabit elektrikli yem karma makinası kaç hayvanı besler süt hayvanı için ve 30 metreküp sabit elektrikli yem karma makinası ne kadar fiyatı tahmini