işbora fırfır ile yulaf ekimi.

taşlıkta ne yapar onu hiç bilmiyom.
ben bayırda yulaf biçerken geçen yıl motorsikler kaskı taktım öyle olduğu halde direksiyon üzerine eğilip gidiyom ceviz kadar taşları yağdırıyo.
bunda taş fırlatma olayı asla yok.
Taşlı yerdede biçim yapar.
iki noktadan zemine oturuyor.o noktalardada çarık dediğimiz bıçakların zemine yüksekliğini ayarlayan aparatlar var.
orta kol ile bıçakların burnunu yukarı aşağı ayarlarsın.
biraz alıştınmı her yerde ayar yapar zemine göre temiz biçim yaparsın.
ses olayı yok gibi.(gaspardo)modeli.
dediğim gibi bunu kullandıktan sonra,tamburun bir ömür törpüsü olduğunu öğrendim.

iki noktadan zemine oturuyor.o noktalardada çarık dediğimiz bıçakların zemine yüksekliğini ayarlayan aparatlar var.
dediğim gibi bunu kullandıktan sonra,tamburun bir ömür törpüsü olduğunu öğrendim.
Yusuf abi gasporda benim gözümde traktör arkası ekipmanların mersedesi işbora arkasına makinalarını takınca demesinler alın paranızı verin makinamızı.
[emoji2]
Ferrariye LPG taktırmaya kalkan adama dönmeyelim.
şaka bir yanada zıpkalı biçme özendiğim takımlardan yulaf zamanı piyasaya bile çalışılır ama bana oldumu biçtirip parasını ödemezler yaktığımız mazotla kalırız.

Yusuf Sanada Kolaygelsin yaza hazırlık tamam haydi hayırlısı bakalım

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Yusuf Sanada Kolaygelsin yaza hazırlık tamam haydi hayırlısı bakalım
he abi hazırlık ama daha aylar var sanırım :)
İlhan kolay gelsin bereketli olsun. Yusuf abi senin makine haryo diyemi geçiyor? Civarda eskiden çift mastarlı çoktu sonradan tamburluya geçti çoğu. Köyden biri haryo diye bişey aldı çift mastarlı gibide sistem farklı güzel biçimi var.
haryo gaspardonun tıpkısını yapıyor. oda iş görür
Yusuf abi gasporda benim gözümde traktör arkası ekipmanların mersedesi işbora arkasına makinalarını takınca demesinler alın paranızı verin makinamızı.
[emoji2]
Ferrariye LPG taktırmaya kalkan adama dönmeyelim.
şaka bir yanada zıpkalı biçme özendiğim takımlardan yulaf zamanı piyasaya bile çalışılır ama bana oldumu biçtirip parasını ödemezler yaktığımız mazotla kalırız.
demezler merak etme.
tamda shiboraya yakışır.
ap bak keyfine.
ama dediğim gibi koşum ayarları ve biçme ayarlarını iyi yap.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün