alkollü motor kullanmanın sonu.

02.02.2016
2,117
2,377
39
bursa

köyde dün gece alkollü motor kullanan gençlerin sabah görüntüleri. 20180211_171910.jpg20180211_171919.jpg

Alkollü motosiklet kullanan gençlere hatırlıyorum hiç geçmiş olsun demek gelmiyor içimden geceleri köy içinde motorları öyle bir bağırtıyorlar ki rahatsız olan varmı diye düşünmüyorlar Daha doğrusu düşünecek beyinleri yok onların tek derdi kızlara hava atmak işte bunlarda büyüyecek de vatan millet kurtaracak
ustam bende bunlara durun ibretlik birer foto çekeyim dedim [emoji2]

Geçmiş olsun
Önemli konu bu yaz benim oglumun da az çok arkadaşı olan genci motorsiklet kazasinda kaybettik alkollümuydu bilmiyorum ama
Elektrik direğine vurdu bizimki
Olay yerine ilk gidenler ayağa kalkıp pişman pişman kendine üstüne başına baktığını ne yaptim ben gibi anlattilar
Ama son pismanlik fayda etmiyor

Geçmiş olsun
Önemli konu bu yaz benim oglumun da az çok arkadaşı olan genci motorsiklet kazasinda kaybettik alkollümuydu bilmiyorum ama
Elektrik direğine vurdu bizimki
Olay yerine ilk gidenler ayağa kalkıp pişman pişman kendine üstüne başına baktığını ne yaptim ben gibi anlattilar
Ama son pismanlik fayda etmiyor
benzer olaylar hep çevremizde oluyor.
aynı anlattığınız çocuğun durumunu takla atmış traktör içinden çıkan biri yapmış bizim köyde. Allahtan o hala hayatta.

Bizim gençlerimizdir..
geçmiş olsun..
yinede onlara hayatı öğretip kamil birer insan olmaları yolunda gayret sarfetmeliyiz.
yeni nesil çok akıllı maşallah

Gerçektende çok akıllılar adeta akıl fışkırıyor köylerde motorlar ile kahve önünde bir aşağı bir yukarı.hastası olanmı var cenazesi olanmı var o gün şehit olanmı var pekte sanki dikkat edilmiyor. Geceleri içilen biranın sayısı ertesi günü gurur kaynağı oluyor.yazık çok yazık.

Zordur iyi bir anne baba olmak zordur gençlere söz gecirmek istediğini yaptirmak
Iyi bir baba olmaya çalışıyorum hem oğluma hem kızıma onlarda beni hiç uzmezler
Iyi ilişkinin birinci şartı dürüst olmak güvenilir olmak konuşurken gözünün içine bakabilmek
Çocuğa sakın yapma dedigin şeyi sen yapiyorsan çoçuk soyleneni duymaz
Sigara içme derken elinde sigara varsa yada içki
Yavaş git derken sen tam gaz basiyorsan
Uzun lafin kısası iyi bir ornek olabiliyormu anne baba ve büyükler
Zaman cok zor cocuk yetiştirmek yönünden her türlü pislige ulasmasi cok basit çocuğun
Arkadaş olmali cok iyi olmali anne baba cocugu anlayabilmesi icin yoksa bir gun birde bakar ki iş işten geçmiş tren kaçmış