Massey 285 S 16 Lı Goble Çekiyor ( Biraz Zorlansa da :)

Eski traktörümüzle 6 sene önce çektiğim bir videoyu görünce paylaşmak istedim. 16 lı Goble 285S yi iyi zorluyor. Masseyin o tatlı sesi de insanın enerjisini yükseltiyor diyelim. Şuanki traktörümüz 2017 Td110.

İyi seyirler.

[video=youtube;mZfeiNBf6jk]https://www.youtube.com/watch?v=mZfeiNBf6jk&t=12s[/video]

285 candır hastalıktır kelimelerle anlatılamaz bi sevgidir[emoji23] satmayaydın gardaş keşke

Aynen öyle hocam. 285 lerin o sesi bile insanı aşık eder kendine. Şuanki traktörümüz Td110 inan bana masseyi sürmek çok daha rahattı. Debriyajı kavrama noktası olsun traktörün o yavaş yavaş kalkışı olsun hep mühendislik harikası. Şuan td110 az biraz 1400 devire insin hemen siyah duman atıyor toplamıyor hiç. 93 model 285 S nin vites geçişleri inan 2017 td nin milyon katı daha iyi tıkır tıkır. Vites yolları net resmen taksi vitesi. td110 da deviri tutturcan da öyle rahat geçecek.

Ama işte artık rahat etmek istiyor kabinsiz traktör malesef zor oluyordu. Td110 u da uygun fiyata bulunca kaçırmadık.

• Beğen
Tepkiler: hil.mi
Kendi kendme sözüm var benimde satmıcam die bahcenin köşesinde dursun bide ilk askımız ilk nadas tırmık herseyi bunlarla yaptık ögrendik. Ya td110 bende kullandım motor sanki benim sırtımda.ciger yok öyle silindir hacmi küçük geliyo 2005 model 10bin saatte 3105d 2016 td110 dan çok rahat gidiyo. Bizzat kendi deneyimim.

• Beğen
Tepkiler: murat121