Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123
35 sonuçtan 31 ile 35 arası gösteriliyor

Alıntı darende44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çokmuş abi bizim buda çift el çapası dekar 100 tl
    temiz yapsalar olsun da tarladan çıktıktan 1 hafta sonra pancar görünmüyor.... geçen sene işçi sokmadım bu senede sokmayacam inşallah zaten ne kazanıyoruz gübre-mazot tohum fiyatları uçmuş...

Alıntı İNCİ TARIM İLAÇLARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ot ilacı olarak ne kullanıyorsunuz

payredex kullanıyoruz

Gürcan Koç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cosku39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    payredex kullanıyoruz
    Hocam payradex i ne kadar kullanıyosun dekara başarılı bir ilaç mı? pıtrak, ıştır, darıcan sonradan çıkıyormu tekrar çapalama için işçi getiriyormusun ara sürme yapılıyor mu pancarın üstüne tekrar ilaç atiyomusun.teşekkürler

cosku39 teşekkür etti.

Alıntı Gürcan Koç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam payradex i ne kadar kullanıyosun dekara başarılı bir ilaç mı? pıtrak, ıştır, darıcan sonradan çıkıyormu tekrar çapalama için işçi getiriyormusun ara sürme yapılıyor mu pancarın üstüne tekrar ilaç atiyomusun.teşekkürler
    Dönüme 1 litre kullanıyorum toprak tavda olacak en önemlisi ilacı attıktan sonra çok kısa sürede tırmık veya aysanla üstünden geçmen lazım tırmıkla geçersen çok iyi olur.Ekim için İlacı atıp Tırmık çektikten sonra en az 48 saat beklemen gerek çünkü ilaç 48 saat içinde toprakta saydam bir tabaka oluşturur ve sen ilacı attığın gibi ekim yaparsan o tabakayı delersin deldiğin bölgelerde de ot la karşılaşırsın onun için 48 saat bekleyip ekim yapıyoruz.üzerine çıkacak ot için ayrı ayrı ilaçlar var ama genelde lontrel kullanıyorduk oda satışı yasaklandı onun için betanel max pro kullanıyoruz dediğiniz otlarda sonuç alırsınız.ilaç atınca çapalama yapmayacaksın diye bir kural yok fabrika tohumu ile ekersen tekleme yaptırırsın.ama kaplamalı tohumla ekersen çapalama yı traktörle ara çapasını çekersin 2 sefer ve on numara olur tabi ot la mücadelen iyi olursa bana ulaşmak istersen numaramı özelden yazarım kolay gelsin

Gürcan Koç teşekkür etti.

delikanlim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ORION Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bethanal kullandınız mı hiç goltix ile kıyaslama yapabilir misiniz pancar gelişimine hangisi daha az etki ediyor gibi kıyaslama bekliyorum.
    Goltix pancari hic bir surette ne yakar ne kurutur. Topraktan çıkarken bile 400gram atabilirsin. 2 senedir kullaniyorum. Betanaldan cok cok yumusak bi ilactir. Iki sekildede kullanabilirsiniz. Toprak ve yapraktan

Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)