ÖZDÖKEN HAVALI EKİM MAKİNESİ - 4 YIL SIFIR FAİZ

ÖZDÖKEN HAVALI EKİM MAKİNESİ - VPHE-G4

Ziraat Bankası muamelesi ile 4 yıl taksitli sıfır faiz imkanı. Toplamda 16.000 TL. Senelik 4.000 TL ödemeli.

oOk3jQ.png

Hayirli olsun pistonlu kayarlimi yoksa sokulerek kaydirmalimi

Merhaba, hidrolik değil.

sadece ozdoken de mi var acaba baska firmalar da var mi baska aletlerde

Havalı makine olarak özdöken var şuan.

Gübrelikli mi?
Kaç sıralı?
Diskli mi , balta ayak mı?
Baskı tekerlekleri tek düz mü, 2 li çapraz mı?
Ayrıyeten pancar ekim düzenekleri var mı? 17 cm

4 üniteli, ünite arası 70-75 cm, taşıma genişliği 300cm , teker ölçüleri 5.00x15, gübre deposu 175 Lt x 2, ağırlık 865, pancar ekim ünitesi opsiyonel. Balta tip ekici ünite , balta tip gübre atıcı.

Ateş tarım çalışıyor maşallah [emoji4] Trakkulup üyelerine özel iskonto var değilmi ?

Her zaman bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: MutluGöçer
yılbaşından 3 gün önce bende özdöken 5 sıralı gübreli pancar tertibatlı, toplamda 3 disk ile (mısır,ayçiçeği,pancar) 17 bine aldım ziraat bankası kredisi ile yalnız benim ödemeler yılda bir değil de 3 ayda bir ödemeli oldu toplamda ödeyeceğim rakam 18400...ipotek istemiyorlar kefil istediler ipotek ilede oluyor fakat ipotek masrafı olacağı için maliyetin artar diye müşteri temsilcisi kefil bulursan senin için daha iyi olur dedi...

Bende aldım aralık 20 de 12 bin tl havalı ekim + 8 inc basınçsız santrufül 5500 tl + 3lü çapa mak. 3500 tl toplam 21 bin tl ekipman kredisi 4 yıl vadeli toplam 23 bin ödeyeceğim.. Benim bildiğim mak. Ekipmanda faizin %75 ini devlet %25 ini srn ödüyon