Traktör brandası görüşleriniz nelerdir?

26.07.2017
136
54
22
Konya

İyi fromlar sayın trakkulup üyeleri. Bizim tümocana branda almaya karar vermiştim. Taa ti fiyatını öğrenene dek 😅. Bana 250 tl dediler. Ama o fiyatıda vermek kolay değil benim için sonuçta bi çabut parçası. Ne yapsam bilemedim sizinde görüşleriniizi merak ettim. 250 tl ye değermi sizce?

Screenshot_2018-02-19-16-16-17-1.png

6 ya 4 uzunluğunda römorka branda yaptırıyoruz çift lastik kamyon brandası gibi kalın ve kaliteli malzemeden onun fiyatı bile 300 tl traktör için branda fiyatı biraz pahalı

2012 deme,belli traktörünü seviyorsun.Çamurluklarda dahilse normal fiyat.Çaput ama bahçede kaportana gelebilecek kırk tane darbeyi-sıyrığı savuşturur.Kendin malzemesini alıp yapmaya kalksan daha pahalıya gelir.Al,ört delikanlıya.

2012 deme,belli traktörünü seviyorsun.Çamurluklarda dahilse normal fiyat.Çaput ama bahçede kaportana gelebilecek kırk tane darbeyi-sıyrığı savuşturur.Kendin malzemesini alıp yapmaya kalksan daha pahalıya gelir.Al,ört delikanlıya.
Öyle abi. Bu ufaklık bi ailenin ekmek teknesi. Bizim sağ kolumuz bir nevi. O yönden masraftan kaçmamak lazım bakalım. Allah izin verirse alayım bi ara. Valla bana cesaret verdin. 😂 sağol abi.

Aslında sıfır olsa acımaz alırdım abi. 2012 model haliyle kaporta çokta iyi durumda değil. Biraz solmuş zaten o yüzden değmez diye düşündüm.

hangi brandacıya firmaya sordun 250 dedi sadece kaput brandası 150 TL gökhan branda'da bende almam senin gibi olsam sıfır makina olunca bahçeye giriyor dallar sürtse çizilir içim içim gider sonra :)

• Beğen
Tepkiler: Usakstyle64
Bu brandayi merak ediyorum zararimi var faydasimi. Bicerdovere cadir cekeriz ama gunes icin degil yagmur kar icin mart ayi bitince sicak dusmeden atariz ustunden cunku topraktan buharlasan nem cadir ile bicer arasina girer boyayi soldurur guneste 5 yilda solan makine cadirla 2 yilda solar. Arabalara cekersin cadir yanigi olur. Bence traktordede faydasindan fazla zarari var. "Beyaz su geciren" bez belki zarar vermez oda kizil toprakta ne hale gelir dusunun.

hangi brandacıya firmaya sordun 250 dedi sadece kaput brandası 150 TL gökhan branda'da bende almam senin gibi olsam sıfır makina olunca bahçeye giriyor dallar sürtse çizilir içim içim gider sonra :)
Bilirim o duyguyu abi😂. Ben watsaptan gökhan, şahin ve kılıç'a yazdım. Şahinde 250 tl imiş düz renk kamuflaj yok kargo alıcıya ait diyor. Kılıçta düz renk 200 tl kamuflaj 250 tl dedi. Yine kargo alıcıya ait. Ama bunun yanında çamurluklara da var mı bilmiyorum. Onu sormadım. Gökhan branda görmedi gibi bakalım görürse bide onunla konuşurum.

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Bilirim o duyguyu abi. Ben watsaptan gökhan, şahin ve kılıç'a yazdım. Şahinde 250 tl imiş düz renk kamuflaj yok kargo alıcıya ait diyor. Kılıçta düz renk 200 tl kamuflaj 250 tl dedi. Yine kargo alıcıya ait. Ama bunun yanında çamurluklara da var mı bilmiyorum. Onu sormadım. Gökhan branda görmedi gibi bakalım görürse bide onunla konuşurum.

Sen gökhandan al kardeşim sadece branda 150 lira diyecek büyük ihtimal hayırlısı olsun.