MAZOT GÜBRE DESTEĞİ ÖDEMELERİ BAŞLIYOR!

Bu ödeme her yıl olan mazot - gübre desteği .
Peki mazotun %50 si 23 şubatta hesaplarda diye canlı yayında en yetkili ağızdan söylenmedimi ,bu işten bişey anlayan varsa bi zahmet acıklam yapabilirmi.
Ya hepimiz yanlış biliyoruz bu sadece mazot ödemesi ya da gerçekten öne çekilmiş mazot gübre destegi ki hepimizin ihtiyacı olan mazot ödemesidir inşallah

Bu ödeme her yıl olan mazot - gübre desteği .
Peki mazotun %50 si 23 şubatta hesaplarda diye canlı yayında en yetkili ağızdan söylenmedimi ,bu işten bişey anlayan varsa bi zahmet acıklam yapabilirmi.

Benim anladığım olay bu yatan parada %50 mazot desteği dahil yani çünkü geçen seneye göre artırıldıya onu %50 diye kabul ediyorlar bence.

Benim anladığım olay bu yatan parada %50 mazot desteği dahil yani çünkü geçen seneye göre artırıldıya onu %50 diye kabul ediyorlar bence.

Bu artış normalde her yıl olan bi artış zaten %50 niyetine olsa onu ballandıra ballandıra gündeme getirirlerdi .
Bence %50 işini allem kallem edecekler .

Mazotun %50 işini bi kaç sitede okudum bayada oldu okuyalı ,%50 için çks deki kayıtlı yer için 5 tl verilcek diye.
Yani bu mazot gübre harici 5 tl ayrı verilcek diye.
Ama tam bir yetkilide cıkıpda demiyor durum böyle olacak diye ,bence %50 işi yalan olacak gibi .
Keşke verseler abi ya hiç yoktan iyidir sanki kaç yıldır mazotun %50si mi vardı alsak en azından 3 5 depo neyse kârımız olur

Facede tarımdan haber sitesinde tarım bakanının açıklaması yazıyor.
Bu geçe yatacak olan mazot gübre için %50 bizden işi ödemesi diye.
Yani her zmn olduğu gibi süslü cümlelerle bişeyler söyleyip kandırdılar bizi.
Yinede bi ümit inşallah ben yanılıyorum diye akşamı bekliyorum.
Ödeme 17,49 krş olarak hesaplara gecerse %50 işi koca bir yalandan ibaret olacak.

Ödeme 17,49 krş olarak hesaplara gecerse %50 işi koca bir yalandan ibaret olacak.

Hacı abim nidecen ya boşver çks alanı x 17,49 krş ile çarp ne verirseler allah bereket versin de yosa ona verecek bunu vereceğe kalırsak erciyesin karı erimeye anca :)

Hacı abim nidecen ya boşver çks alanı x 17,49 krş ile çarp ne verirseler allah bereket versin de yosa ona verecek bunu vereceğe kalırsak erciyesin karı erimeye anca :)
Hemşehrim inanki yaptımız işinde bereketini kacırıyolar bunlara uydukca.
Benim zoruma giden mevcut desteği yalan beyanla kılıfına uydurmaları.

• Beğen
Tepkiler: MURTKAYA
Hemşehrim inanki yaptımız işinde bereketini kacırıyolar bunlara uydukca.
Benim zoruma giden mevcut desteği yalan beyanla kılıfına uydurmaları.

Hakkımız da hayırlısı, bereketi kaçtıgından hemfikiriz görelim mevlam neyler neylerde güzel eyler kayseri yok olsada tc no 8 yazlık ekimler biter ben almaya o zamanda paraya ihtiyaç kalmaz :)

Bir laf var bizim burda ;

Deden eşşeği ...:. Sonra var ebeyin hayrını gör diye

hacı 2017 yani şimdi yatacak olan 17 tp'den yatar.
yüzde 50 dediği 2018 v3 yapacağın çks için geçerli olacak.

hacı 2017 yani şimdi yatacak olan 17 tp'den yatar.
yüzde 50 dediği 2018 v3 yapacağın çks için geçerli olacak.
Gözünü sevdiğim dostum 3 gün önce canlı yayında ballandıra ballandıra mazotun %50 si ayın 23 de başlancak diye acıklama yaptılarmı yaptılar ,hal böyle olunca kim haklı .
Valla dostum resmen dalga geçiyorlar bizimile.
Hemde canlı yayında ,bu işin icinde olmayanda çiftçiye destek ganime diyo.