arkadaslar arcanda arpa eken varmi?

arcanda eken arkadaslar verimler nasildi? foto su varsa paylaşabilirmisiniz
Merhaba
Ilk defa bu yıl ektim. Dekara 25 kg tohum 25 kg novatec 3.15 attım. Bugün de 15 kg entec 26 üst gübre verdim. Mart ortası gibi kokbogaz ilacı verilecek. Nisan başı 15 kg gübre ve ot ilacı.
20180220_160259.jpg20180220_135617.jpg20180210_152514.jpg

• Beğen
Tepkiler: erhan11
Merhaba
Ilk defa bu yıl ektim. Dekara 25 kg tohum 25 kg novatec 3.15 attım. Bugün de 15 kg entec 26 üst gübre verdim. Mart ortası gibi kokbogaz ilacı verilecek. Nisan başı 15 kg gübre ve ot ilacı.
Ekli dosyayı görüntüle 23393Ekli dosyayı görüntüle 23394Ekli dosyayı görüntüle 23395
tesekkurler. bende bu yil 2 ton ektim. cok methettiler bakalim verimi nasil olucak. daha onceki yillarda eken arkadaslar varsa bilgi ve foto olarak paylasirlarsa sevinirim

Sana tavsiyem tarlalarınızda çayır otu filan geliyor ise ilaç yap arpa ya atılanı varmış ben bilmiyordum o yüzden atmadım biraz pahalı imiş
Arpaya atılan cayır otu ilacının adı nedir. Ben dar yapraklılar icin walnus aldım. Genis yapraklilar icin Corvette kullanacağım. Arpa için cayir otuna yani deliceye kullanabileceğimiz ilaç var mı.

• Beğen
Tepkiler: HAMUKA
Arpaya atılan cayır otu ilacının adı nedir. Ben dar yapraklılar icin walnus aldım. Genis yapraklilar icin Corvette kullanacağım. Arpa için cayir otuna yani deliceye kullanabileceğimiz ilaç var mı.

Var ama adını bilmiyorum buğday a atılanı şakın arpaya kullanma walnus içeriğini bilmiyorum.biz buğday lara dar yapraklara topcuk kullanıyorum ama arpa ya atılmıyor

Aydan Hanım derim daha bişey demem kiracta 500 kilo aldım hemde anızdı sulu da ise 800 kilo aldım hem boyu uzun sapı iyi hemde yatmaya dayanıklı cins tavsiye ederim[emoji4]