Sayfa 5/5 BirinciBirinci 12345
63 sonuçtan 61 ile 63 arası gösteriliyor

Alıntı Hacı Mehmet COŞKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 güne benim arcandalarda hasata gelir inşallah.
    Geçen senelere göre olgunlaşma biraz daha erken mi oldu Hacı Abi? Bende bekliyorum köye de gidemiyorum, Arpa'dan çok ben stres yaptım 3 hafta önce Yonca Ekimine gittiğimde başak çıkarma evresinde güzel gözüküyorlardı.

Larende
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20180519_150218.jpg
Görüntüleme: 55
Büyüklüğü:  1.67 MB (Megabyte)

Arcanda

Resmin ismi:  20180519_173642.jpg
Görüntüleme: 54
Büyüklüğü:  1.29 MB (Megabyte)

Hemen hemen göğüs hizasına kadar boy yaptı. Kimi yerlerde Arcanda'nın kardeşlemesini beğenmedim, geçmiş gün iletilerinde bir arkadaş daha durumdan şikayetçi idi.

Hacı Mehmet COŞKUN teşekkür etti.

Alıntı apsiL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen senelere göre olgunlaşma biraz daha erken mi oldu Hacı Abi? Bende bekliyorum köye de gidemiyorum, Arpa'dan çok ben stres yaptım 3 hafta önce Yonca Ekimine gittiğimde başak çıkarma evresinde güzel gözüküyorlardı.

Larende

Resmin ismi:  20180519_150218.jpg
Görüntüleme: 55
Büyüklüğü:  1.67 MB (Megabyte)

Arcanda

Resmin ismi:  20180519_173642.jpg
Görüntüleme: 54
Büyüklüğü:  1.29 MB (Megabyte)

Hemen hemen göğüs hizasına kadar boy yaptı. Kimi yerlerde Arcanda'nın kardeşlemesini beğenmedim, geçmiş gün iletilerinde bir arkadaş daha durumdan şikayetçi idi.
    Bu sene sade arpada değil buğdaydada erken gelişim oldu normalde temmuz 10-15 gibi hasat başlardı bizde. Bu sene tahminin bu ayın 20-25 gibi hasat başlar.
    Benim arcandada kardeşleme cok güzel ama boy kısa kaldı 60-70cm .bizde nisanda damla yagmur yağmadı 32 gün o yüzden biraz sıkıntılı oldu.

apsiL teşekkür etti.

Alıntı Hacı Mehmet COŞKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene sade arpada değil buğdaydada erken gelişim oldu normalde temmuz 10-15 gibi hasat başlardı bizde. Bu sene tahminin bu ayın 20-25 gibi hasat başlar.
    Benim arcandada kardeşleme cok güzel ama boy kısa kaldı 60-70cm .bizde nisanda damla yagmur yağmadı 32 gün o yüzden biraz sıkıntılı oldu.
    60-70 cm bu sezon için güzel boy, aynı durum bizim oradada söz konusu. Kendi Ekim alanlarım taban tarla olduğu için gelişim birden durmadı. Bir kaç kıraç tarla aynı dediğin gibi kısa kaldı. Kısmet artık, Allah'ın verdiğine bin şükür.

Sayfa 5/5 BirinciBirinci 12345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)