Takımları çoğunu tazeledik

Define mi buldun ,hayırlı olsun, güle güle eskit
Römork un uzunluğu genişliği kaç metre, 10 tonluk 5 metre uzunluk mu yapıyor

[emoji3]hani dediğini bulsak .şaka biryana takaslarımda vardı çoğu takımı demire zam gelmeden parasını bitirmiştim bi römorku ekipman kredisine başvurduk.birde takımlarım eskimişti mesela 3m 23 kurt mibzerim vardı 96 model yıpranmadan sıkıntısız ekim yaptık ama kanola Ekim’inde gram ayarlayamamaya başlamıştık [emoji3][emoji848]

Maşallah. Hayırlı olsun bol kazançlar getire.
İki mavi olan (biz kırdiş deriz) aynı işlemi gören ekipman değilmi sade dişleri değişik.

Eyvallah saolasın allah herkese bol kazanç etsin abi. Biri 40’lı aysan (kultivatör) diğeri de 11’li deriz patlatma çizel diğeride 90 dişli bağımsız tırmık (sallamalı) hepsi farklı kaba orta ince iş için abi

Takımların çok sağlam ve dayanıklı ürünler zimer tercihin çok iyi ben karabukten geldim can zimer ile tanışıp mibzer aldım daha önceki mibzeri de zimer di ve memnunum malının arkasında he zaman aradığında yardımcı olan bir arkadaş daha iyileri de nasip olur inşalalh güle güle kullanin

Takımların çok sağlam ve dayanıklı ürünler zimer tercihin çok iyi ben karabukten geldim can zimer ile tanışıp mibzer aldım daha önceki mibzeri de zimer di ve memnunum malının arkasında he zaman aradığında yardımcı olan bir arkadaş daha iyileri de nasip olur inşalalh güle güle kullanin

Can yakın arkadaşım ürettiği takımlar gerçekten iyi yanlış anlaşılmasın Hayrabolu sanayisi iyi takım üretiyor parça sıkıntım hiç olmadı şu zamana kadar bu arada can’ında selamı var

• Beğen
Tepkiler: Masq58 ve ORION