Takımları çoğunu tazeledik

Zamanı gelince çok hurdaya çıkmadan malzemeyi yenilemek lazım. Zamanın kolaylıklarına uyup zamandan ve işçilikten tasarruf etmek lazım. Diğer türlü güncel teknoloji ile aradaki fark açılıyor elinizdeki ile yenisi arasındaki fiyatlar çok açılıyor ve çok eski malzeme olunca takasa verme şansı kalmıyor ancak hurdaya gidiyor. Bu alış veriş çok yerinde bir karar olmuş. Bu arada Trakya buluşmalarındada katılımınız bizi mutlu edecektir, sağolsunlar sizin bölgeden katılam değerli üyelerimiz var

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73
Zamanı gelince çok hurdaya çıkmadan malzemeyi yenilemek lazım. Zamanın kolaylıklarına uyup zamandan ve işçilikten tasarruf etmek lazım. Diğer türlü güncel teknoloji ile aradaki fark açılıyor elinizdeki ile yenisi arasındaki fiyatlar çok açılıyor ve çok eski malzeme olunca takasa verme şansı kalmıyor ancak hurdaya gidiyor. Bu alış veriş çok yerinde bir karar olmuş. Bu arada Trakya buluşmalarındada katılımınız bizi mutlu edecektir, sağolsunlar sizin bölgeden katılam değerli üyelerimiz var

Ben daha yeni üye oldum ve burgazdaki buluşmaya katıldım ilk defa düzenleyen abiler arkadaşlar ve Sumi Agro’ya teşekkür ederim . Değiştirme için haklısın gerçekten hurda olmaktansa değerli değişim lazım .6 tonluk zirai donatım arabam var 91 model onu damperli ve saç yapmak 8 bin lira tutuyo mesela .hala alıcağım da var 35 li aysan 4/14 pulluk birde merdane ama seneye artık Demir’e çalışıyoruz resmen [emoji3]

c0f487a93291da410338dbf7682a0376.jpg
2de141e904ffabbfd1bc9e58fe58f19a.jpg
bd17c86f72c23714132574b80bc6de1b.jpg
ara çapalamayıda tazeledik