Traktör Geri Görüş Kamerası

guzel olmus kablosuz olması daha da guzel.pekı kamera enerjıyı nereden alıyor bataryası mı var

Mustafa bey görüntü aktarımı kablosuz enerjiyi 12 v olarak elektrik veriyorsunuz kablo bağlantıysa elektrik heryerde var önemli olan bu sistemde kamerayı nereye koyarsan koy monitöre kameradan kablo çekmiyorsunuz olay bu [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: mustaa42
yurtdışı alışverişlerde 35 $ üzerine %20 gümrük vergisi biniyor diye almaya cesaret edememiştim.yaptığım alışverişler hep bu meblağın altında olmuştur. gümrüğe takılma, ekstra vergi ödeme gibi bir olumsuzlukla karşılaştınız mı? yada nasıl bir yol izlediniz.

yurtdışı alışverişlerde 35 $ üzerine %20 gümrük vergisi biniyor diye almaya cesaret edememiştim.yaptığım alışverişler hep bu meblağın altında olmuştur. gümrüğe takılma, ekstra vergi ödeme gibi bir olumsuzlukla karşılaştınız mı? yada nasıl bir yol izlediniz.

Hiçbir problem Yok nasıl bir GittiGidiyor Hepsiburada veya n11 gibi satıcılar varsa Buda aynısı ödemeyi yapıyosun adresi veriyosun geliyor

• Beğen
Tepkiler: efea
Mustafa bey görüntü aktarımı kablosuz enerjiyi 12 v olarak elektrik veriyorsunuz kablo bağlantıysa elektrik heryerde var önemli olan bu sistemde kamerayı nereye koyarsan koy monitöre kameradan kablo çekmiyorsunuz olay bu [emoji4]
Dediğin gibi ise slaj makinesi nin bacasına bağlanabilir. Ozaman çok süper olur acaba wireless ne kadar uzaktan alıyor ki

Deutz agroplus 410 kullanıcısı olarak montajını kendi yaptığım aliexpress den almış olduğum 7'' monitör Ve yağmur çamur Sudan etkilenmeyen dayanıklı ıp69k özellikli 12 metre gece görüş mesafesine sahip görüntü aktarımı kablosuz olan kamera sistemim kullanışlı Ve güzel değerli çiftçilerimiz düşünürlerse diye paylaşmak istedim.Ekli dosyayı görüntüle 23574Ekli dosyayı görüntüle 23575Ekli dosyayı görüntüle 23576
Sizce bu sistem tablet de olur mu kullana bilirmiyiz

Bende böyle bir sistem düşünüyordum ama kablolu olarak aklımda vardı römorkun arkasından kabinin ön kısmına olan mesafe aşağ yukarı 8 metre o uzaklıktan çeker mi? Römorkla iş bittiğinde alıp sizin gibi arkaya montaj yaparım ekstra olarak mibzer havalı makina gibi malzeme havadayken arka tarafı düzgün göremediğimiz zamanlardada malzemenin arkasına koyup faydalanabiliriz

Bende böyle bir sistem düşünüyordum ama kablolu olarak aklımda vardı römorkun arkasından kabinin ön kısmına olan mesafe aşağ yukarı 8 metre o uzaklıktan çeker mi? Römorkla iş bittiğinde alıp sizin gibi arkaya montaj yaparım ekstra olarak mibzer havalı makina gibi malzeme havadayken arka tarafı düzgün göremediğimiz zamanlardada malzemenin arkasına koyup faydalanabiliriz

Aynen öyle yapabilirsiniz 12 metreye kadar anlIk görüntü verebiliyor tabi kameradan kameraya değişebilir marka model olarak ama tır kamyon iş makinası olarak tümü o yüzden 12 metreden çekebiliyor sıkıntı yaşamazsın

Aynen öyle yapabilirsiniz 12 metreye kadar anlIk görüntü verebiliyor tabi kameradan kameraya değişebilir marka model olarak ama tır kamyon iş makinası olarak tümü o yüzden 12 metreden çekebiliyor sıkıntı yaşamazsın
Eyw ustam sağol güzel bir uygulama olmuş bende düşünüyorum inş ilerleyen zamanlarda yapacağım

Gösterilen kabloları kestiğinizde park çizgileri kayboluyor
f43e5f8210409838b22a475ff6772a7c.jpg