2018 New Holland TT4.75 Detaylı İnceleme

Haftasonu Newholland TT4.75 i detaylı bir şekilde inceledim içini. Dış kısımda başka bir videoda . Umarım beğenilir. Traktör bizim Td110 dan sonra debriyaj fren ve vites 3 lusu olarak taksi gibi geldi. Hele viteslere bayıldım. Taksiden rahat insanın oynayasi geliyor sürekli.

Videomu begendiyseniz kanalima abone olmak icin videonun sağ alt kısmından abone ol a tıklayarak abone olabilirsiniz.

[video=youtube;Tf0N1wAtju0]https://www.youtube.com/watch?v=Tf0N1wAtju0[/video]

Bizde TT den TT4 e geçtik bu saydığın üçlü aynen o şekilde İnanılmaz rahat inanılmaz konforlu geldi tt den sonra vallahi yolda vitesi tek parmağımla atıyorum bazen çok yumuşak fren ise acayip zaten tt de dibine kadar basarsam anca duruyordu el freni de aynı şekil az bişey çekmeyle duruyor indirmesi de yumuşak tt de el frenini köküne kadar çekersek anca tutuyordu indirmeside sertti bunda az bişey basmayla son gaz da gitsen dahi olduğu yerde kalıyor debriyajda yormuyor demem o ki tt den sonra bana taksi gibi geldi çekişi bile tt den fazla aynı motor olmasına rağmen sebebi nedir bilmiyorum ama cer dişlisi yok bunlarda avrupa tipi aks o etken olabilir.

Çok güzel tanıtım olmuş abi. Özellikle kabinin 4 parça camdan oluşması ve vitesleri çok şaşırttı beni. Tanıtımların için tavsiyem var: Dingil açıklığı , max tork ve devri, Max. Kaldırma kapasitesini belirtsen daha iyi olurdu. Tanıtımlarını bekliyoruz. Geçenki Hattat tanıtımınıda izlemiştim abi gerçekten başarılı olmuş.

Paylasim icin tesekkurler hidrolik kapasitesi ve traktor agirligi ve lastik ebatlari hakkinda bilginiz var mi?

Kuyruk mili hiz ayarlarinda en alttaki secenek tekerlekle senkronize secenegi olabilir...

Ek güç pistonuyla 3000 KG kaldırma kapasitesi var traktörün ağırlığı ise gölgelikli modeli 2580 kg kabinli modeli 3300 kg lastiklerin 3 tane opsiyonu var 4.75 modelinde kuyruk mili en alt seçeneği aynen söylediğiniz gibi tekerlek devrine senkronize PTO devridir.

1.Opsiyon - Ön 12.4R20
1.Opsiyon - Arka 14.9R30
2.Opsiyon - Ön 11.2R24
2.Opsiyon - Arka 13.6R36
3.Opsiyon - Ön 11.2R24
3.Opsiyon - Arka 16.9R30

Ek güç pistonuyla 3000 KG kaldırma kapasitesi var traktörün ağırlığı ise gölgelikli modeli 2580 kg kabinli modeli 3300 kg lastiklerin 3 tane opsiyonu var 4.75 modelinde kuyruk mili en alt seçeneği aynen söylediğiniz gibi tekerlek devrine senkronize PTO devridir.

1.Opsiyon - Ön 12.4R20
1.Opsiyon - Arka 14.9R30
2.Opsiyon - Ön 11.2R24
2.Opsiyon - Arka 13.6R36
3.Opsiyon - Ön 11.2R24
3.Opsiyon - Arka 16.9R30
Su ozellikleri ile ara isi icin cok uygun elektronik shuttle da var ... bir degerlendireyim
Ek guc pistonu opsiyonel mi acaba

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Su ozellikleri ile ara isi icin cok uygun elektronik shuttle da var ... bir degerlendireyim
Ek guc pistonu opsiyonel mi acaba

Mısır,pancar vs arasına rahat girer bence abi TDD serisinin küçük versiyonu ama konfor olarak kesinlikle TT4 üstün Vites,fren,debriyaj vs cer dişlisi de yok bunlarda avrupa tipi gibi aynı çok seri ve atik motor.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Mısır,pancar vs arasına rahat girer bence abi TDD serisinin küçük versiyonu ama konfor olarak kesinlikle TT4 üstün Vites,fren,debriyaj vs cer dişlisi de yok bunlarda avrupa tipi gibi aynı çok seri ve atik motor.
bizum ara isleri hafif gibi gorunuyor ama agir isler 2 tonu yiyince su koyvermesin :D sonra tt4 bolundu diye bir video ben cekmek istemem :D

bizde 2017 temmuzdan beri kullanıyoruz tt4.65 modelini, ilk gün 2 saat el freni çekik vaziyette 4 çekerde babam çift sürdü, o haliyle bile çoğu traktörün freninden daha iyi, vites dersen çok kolay geçişleri, debriyaj çok yumuşak insanı yormuyor, power shutle harika, lastikleri beğenmedim petlas starmax sanırım markası, ufak tefek sorunları var mı? VAR. bayi servis herşey satana kadar, sonra müşteri sorunları ile ilgilenen bir muhattap yok, satana kadar dakikada 10 yalan atıyorlar, sonra verdikleri hiç bir vaati tutmuyorlar. 1 hafta oldu 30 km uzaklıktaki servis daha gelecek, kaputun bazı vidaları kendiğinden düştü, aradım servis dedi ki abi kaputu sök kenara koy kaputsuz kullan ben gelirim bir ara. düşünün artık gerisini

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
o opsiyonel bu opsiyonel

Hadi power shuttleyi opsiyonel koyarsın anlarım çift çeker düğmesini ne diye opsiyonel koyarsın diferansiyel kilidini ne diye opsiyonel koyarsın sırf bu politikalarından dolayı bazen soğuma geliyor CNH den kubotaya aşırı ısındım şu sıralar onlarında bazı eksileri var m6040 bahçe serisinde ve mk serisinde

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68