Yulaf için Ot ilacı

Merhaba arkadaşlar 25 dönüm kadar yulaf ektim mayıs sonu yeşile biçip balya yapacam yerine sikajlık mısır ekeceğim bi sıkıntımız var yulaf ektiğim yerlerde geçen sene çekirdek ekiliydi kuruyemislik oda hasat esnasinda ister istemez dokuluyor bugun baktigimda yulaflar cikmaya badlamis ama cekirdek daha iştahlı çıkmış kurutmada balya basımda baya sorun oluyor ot ilacı olarak ne önerirsiniz ben ester düşünüyordum ama bi kac tarim ilaclari satanlar ester olmaz dedi ot ilacı olarak ne kullanmaliyim YULAFA ...

Bir karıs olana kadar atmam zaten çekirdekte biraz yapraklanir daha iyi etki eder
Ben bu yil yulaf eken birinden tohum aldim adam coktandir yetistiriyor. Abi ilac olarak ester at, ester bugdayi falan durdurur yavaslatir ama yulafi daa simartiyor dedi :) tabi biraz abartida vardir ama bu kadar abarttigina gore dokunmuyordur ;)

• Beğen
Tepkiler: YUSUFYAVRUM
Ben bu yil yulaf eken birinden tohum aldim adam coktandir yetistiriyor. Abi ilac olarak ester at, ester bugdayi falan durdurur yavaslatir ama yulafi daa simartiyor dedi :) tabi biraz abartida vardir ama bu kadar abarttigina gore dokunmuyordur ;)
Aslında bende Esterden yanayım gecen yıldan kalmisti var elimde iyi muhafaza ettim bozulmadı yani arpaya bugdaya mısıra atildigina gore yulafa dunden atilir ama ilac satan arkadas emin konusamadi bende tereddutte kaldim [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: ORION

Uygun dozajda kullanılabilir yulafa zito ( mustang muadili ) ve ester kullandık Esterin şımartma sebebi esterin hormon etkisi aga [emoji3]