◄ Deutz-Fahr Agrofarm yuvak çekimi►

Eline saglik Görkem cirak olarak alsana beni yanina :) video isini bi ogrenelim ;)
Sağolasın abi elin alıştıkça daha iyisini yapmaya başlarsın bu arada bu videoyu premierde yaptım :D
Eline sağlık Görkem bu Vakitte silindir çekmenin faydası var diyenler gibi zararı var diyenlerde var sen düşünüyorsun bu konuda...
Teşekkür ederim Ahmet Abi :) çamurda çekmenin ve sapa kalkınca çekmenin zararı dışında zarar bilmiyorum ne gibi zararı varki?

Sağolasın abi elin alıştıkça daha iyisini yapmaya başlarsın bu arada bu videoyu premierde yaptım :D

Teşekkür ederim Ahmet Abi :) çamurda çekmenin ve sapa kalkınca çekmenin zararı dışında zarar bilmiyorum ne gibi zararı varki?
Ekimden hemen sonra cimlenme icin merdane cok guzel iscilik yapiyor bu sene denedim ;)

Bu vakitte soguktan dondan ve yagistan toprak baya gevsiyor o gevseyen topragi bu alet guzel sikistiriyor ;)

Evet fark ettim (aciklamayi okudum daha dogrusu) gecen bende bir video attim hayvan gubresi videosu onu sony de yaptim video hizlandircam diye son video kirpmisim yarida bitiyor oylece attim :D

Ozellikle go pro cok emek istiyor. Sabitleyecegin yeri bulmak ve sabitlemek baya mesakkatli video cekim asamasi emege saygi ;)....

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin

Ekimden hemen sonra cimlenme icin merdane cok guzel iscilik yapiyor bu sene denedim ;)

Bu vakitte soguktan dondan ve yagistan toprak baya gevsiyor o gevseyen topragi bu alet guzel sikistiriyor ;)

Evet fark ettim (aciklamayi okudum daha dogrusu) gecen bende bir video attim hayvan gubresi videosu onu sony de yaptim video hizlandircam diye son video kirpmisim yarida bitiyor oylece attim :D

Ozellikle go pro cok emek istiyor. Sabitleyecegin yeri bulmak ve sabitlemek baya mesakkatli video cekim asamasi emege saygi ;)....

Ekim sonrası Demir merdane güzel iş yapıyor aynen Ama ekim sonrası yada mibzer arkası lastik tekerlekli yuvak ilk yağmurla beraber kase yapıyor çıkışı engelliyor [emoji3] o yüzden lastik ekim öncesi Demir merdane ekim sonrası [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: ORION
kolay gelsin bereketli olsun, bu arada tebrikler video çok güzel olmuş.
Sağolun :)

ekim sonrasında denemiş bizimkiler tohumu derine ittirdiği için bırakmışlar o sistemi
bu işlemi yeni yapmadım yağmurlardan önce yaptım amaç erken kardeşleme ;)