MF 5435 ile devam, krala veda(Nail Yetek)

Yeni traktörünüz hayırlı ve bereketli olsun Nail abi, çok güzel, gösterişli maşallah fiyatı ve saati nedir sakıncası yoksa.
Teşekkürler, 2011 model 2600 saatte, 130 bin TL, çalışma lambaları Gökhan gardaşım dan, 2. Tepe lambası Şaban Özdemir gardaşımdan, ilave on ağırlıklar ve çıkma balon lastikler ve motor bakımı Gazi Akgün beyden hediye oldu, büyük aynaların parasını ödeyicez. Traktörün ilk hali bu received_10214604242196159.jpeg

hacı Allah hayırlı etsin.
bereketini bol versin.
nazardan,kaza beladan uzak olsun.
sen kendine değil,hepimize aldın o traktörü.
çünkü senin mutluluğun bizim demektir.
sen ona uzaktan baktığında,hepimizin içi kan ağlıyordu.
şükür Allah fırsat verdi.
bundan sonrası daha akıllı,mantıklı ve azimli çalışmak.
inşallah bu hayatta yüzün hep gülsün.

Arkadaşlar, uzun zamandır satın almayı çok istediğim 5400 serisi MF traktörü nihayet aldık.
Bu süreçte bana desteğini esirgemeyen başta Gökhan Özkan ve Şaban Özdemir e çok teşekkür ederim, sosyal medya ve forum üzerinden destek veren ve iyi dileklerde bulunan siz değerli trakkulup dostlarıma ayrıca teşekkürler.
Şimdi sizlere bir kaç fotoğraf atıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 23899Ekli dosyayı görüntüle 23900Ekli dosyayı görüntüle 23901Ekli dosyayı görüntüle 23902Ekli dosyayı görüntüle 23903

Nail abi hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Şimdi; alıntı yapmadan hepinize topluca teşekkür ediyorum, tek alıntı yapınca floot oluyor [emoji846] mobil den bakmasıda yazmasida zor çünkü.
Kısacası bu sevda trakkulup ile alevlendi, ilk 5410 20 fotoğrafları bu forumda paylaşıldı, çok yorum yazdık çok hayal kurduk, Ağır Abi can dostum, ipard sayesinde 5420 aldı, hatta onları görünce 5425 35 sahipleri bile ön kaputu değiştirip eğik kaput yapma hayali kurmuştu.
Biz hayal ettiğimiz ürüne ulaşana kadar, ürünün üretimi sonlanıyor[emoji846]
Yinede vaz geçmedik, 2011 de ilk gelen 5410 lardan birine pazarlığa oturmuştuk, kralın satışı çözülmediği için olmadı, yoksa; 30 bin kral 60 bin kredi ile 90 bin TL'di
5410 boş paket, diğer tüm opsiyonlar bayi tarafından dan karşılanacaktı.
Olmadı, hep hayal ettik, 4700 olsun dedik, zam ve gümrük vergisi yine bizi uzaklaştırdı, en mantıklı seçim bu kaldı bize ve nihayet sonlandırdık.
Kralın satış işide yine Ankara da bir 5435 e niyetlendigimizde bahane olup çözüldü geçen yıl.
Tutkumuz lise ye basladigimin ikinci haftasında babamın köyün ilk traktörü olarak aldığı MF 135 ile başladı, sonra 91 model 240 s ve 54 c, daha sonra 265s ve akabinde 2. Traktör olarak 276gold alarak devam etti. Şu an Gold kaldı kralın yerine 5435 geldi.
Allah herkesin gönlünde ne varsa onu versin İnşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi: