Geri şürüşlü traktör tavsiyesi

Merhaba çelikelin 4sıralısı piyasaya sürüldümü acaba bende bu tür bi kombin düşünüyorum. Valtra bu işin piri galiba caseih ve fendt tede var
İkinci el düşünürseniz sahibinden.com da 2-3 tane var

Merhaba çelikelin 4sıralısı piyasaya sürüldümü acaba bende bu tür bi kombin düşünüyorum. Valtra bu işin piri galiba caseih ve fendt tede var

Sen uyu adam 4 sıra götürsün bir deneme motoru bul okkalı gerisini Çelikel kankilerin ayarlar gardaşım [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ayhan

Şimdilik yok Konya fuarın da sergilenecek işallah sergi deki makineyi almayı düşünüyoruz vatra ya çok sıcak bakmıyoruz case ye bakıyoruz oda 2 ilan var uygun değil

Ağalar ben işinize karışmim ama bunu yerine ön pto olsa nasıl olur,görüşümü engeller?

Ön pto yüksek güç transferi için uygun degil daha çok ufak işler yapılır. 4 sıralı slaj makinası da epey güce ihtiyaç duyar. Öte yandan görüşte olumsuz etkilenir. Ayrıca ön aks yükü izin verilen limiti aşmamalı. Bu tarz makinaları arkada kullanmak daha saglıklı olur.