80-66 ya burak kabin uygulaması

çok doğru, konsept olarak aynı olsa da eski kalite yok. td 66 farkında da aynı şekilde. şanzuman motor ve diğer aksam olarak aynı olsa da o dayanıklılık yok bu yüzden piyasa 66 serisini daha fazla tutuyor.
Eski 66ların motor hariç birçok aksamı ithal gelmekteydi dayanıklılığı ordan geliyor kannatindeyim. Şimdi td lerin birçok aksamı yerli üretilmekte. Malesef o kaliteyi biz yakalayamadık. Tümosan olarak milli imkanlarla üretilen tankımıza motor üretemedik malesef. Ayrıca td lerdeki birçok yenilik iyi bir usta ile. 66 lara entegre edilebilir. İnşallah yerli olarak daha iyi markalar ve ürünler doğacaktır ümidindeyim.

• Beğen
Tepkiler: omer1954
Aman abim maaşallah de nazar değdirme kendi gözümden sakınıyorum vallahi 8066 nın yanında yardımcı bi traktör olsa hayatta marşına basmam tablo gibi dursun evin önünde
Çok doğru söylemişsin abi bundan 10-15 sene sonra bu traktörler cok aranacak benimkisi 89 model 30 yıl önce üretmiş adamlar bu makinayı. Ben kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Bunların vites kollarınıda yana albiliyoruz. Şanzımanın kapağını değiştirerek motorlar her türlü modernizasyona açık.

Çok doğru söylemişsin abi bundan 10-15 sene sonra bu traktörler cok aranacak benimkisi 89 model 30 yıl önce üretmiş adamlar bu makinayı. Ben kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Bunların vites kollarınıda yana albiliyoruz. Şanzımanın kapağını değiştirerek motorlar her türlü modernizasyona açık.
L 95 in şanzıman kapağını buna takıyorsun vites kolunun biri sağda biri solda oluyor bulabilsek takılır geçen sene buldum adam parada istemiyordu baska birisine vermiş [emoji16]

• Beğen
Tepkiler: muhammed85