80-66 ya burak kabin uygulaması

Yorumlarınızı bekliyorum DSC_0329.JPGEkli dosyayı görüntüle 23968DSC_0321.JPGDSC_0336.JPGDSC_0337.JPGDSC_0338.JPGDSC_0335.JPGDSC_0201.JPG

Teşekkür ederim. Öncelikle fıat larınkini yerinde takamıyorlar ferguson ve ford ları yerinde montaj edebiliyorlar. Fiyatına traktörü kamyonetle gelip alıyorlar 10-12 gün sonra teslim ediyorlar ben sivastan gönderdim kayseriye. 12-13 gün sonra getirdiler. Fiyatına gelince 6500 lira kabin +klima istersen 10000 lira kabin üstü klima yapıyorlar. İçerisine toz soğuk almayacak şekilde montaj edilmiş. Tavsiye ederim. Bu arada motorun eski çamurluklarını kendileri alıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: alipasalierkan
Teşekkür ederim. Öncelikle fıat larınkini yerinde takamıyorlar ferguson ve ford ları yerinde montaj edebiliyorlar. Fiyatına traktörü kamyonetle gelip alıyorlar 10-12 gün sonra teslim ediyorlar ben sivastan gönderdim kayseriye. 12-13 gün sonra getirdiler. Fiyatına gelince 6500 lira kabin +klima istersen 10000 lira kabin üstü klima yapıyorlar. İçerisine toz soğuk almayacak şekilde montaj edilmiş. Tavsiye ederim. Bu arada motorun eski çamurluklarını kendileri alıyorlar.
Yerinde takılsaydı iyiydi. O biraz sıkıntı gibi. Kabin hoşuma gitti. Traktöre yakışıyor.

• Beğen
Tepkiler: AhmetBahar
Hayırlı olsun çamurluk değişmeden temiz kendi orjinal kabin olsa daha güzel olurdu kanaatindeyim tabi şimdilerde bulunuyormu bilemiyorum. Bununla orjinal arasında genişlik farkıda var.
Evet yaşar bey orjinal kabini çok dar bunda şöförle birlikte 4 kişiye rahat yer var malum ülke olarak geniş kabini çok seviyoruz. Şimdilik memnunuz.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Kabinde %10 renkli cam kullanılması iyi oluyor.Yazın sıcak günlerde gözü yormuyor, kabin üst kenarları siperlikli olursa yazın kabin içi fazla ısınmaz.Oval camlar mercek etkisi yapıyor, Güneş ısıtıyor, klima soğutuyor.

• Beğen
Tepkiler: AhmetBahar
İçeriye rahatsız edecek kadar ses gelmiyor. Direksiyonun alt tarafı kaportanın altına taşyünü veya sünger gibi bir malzeme tepersem içeri alınan sesin minimum düzeye iner diye düşünüyorum. Eski traktörünü değiştirmek istemeyenler için tavsiye edilir.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Kabinde %10 renkli cam kullanılması iyi oluyor.Yazın sıcak günlerde gözü yormuyor, kabin üst kenarları siperlikli olursa yazın kabin içi fazla ısınmaz.Oval camlar mercek etkisi yapıyor, Güneş ısıtıyor, klima soğutuyor.
Çok teşekkür ederim Sivas da klima ya da gerek olmuyor ama pencereyi açamıyosun. Toz toprak doluyor içeriye bide balya yapıyoruz kabin olunca klima şart oluyor. Bakalım yazın sıcağında kışın ayaz da görücez faydasını birde tabii ki balya da