Case farmal 115 u yazılım uygulama

Merhaba arkadaşlar. 2015 farmal 115 u traktörüm var.çekis olarak pek memnun değilim.12no 5 li Alpler pulluğu 2 nin 2 siyle 6 km civarı anca gidiyor.Trakkulup içinde bulunan arkadaşların için de yazılım uygulaması yaptıran varmıdır. Yaptıranlar varsa yorumları ve tavsiyeleri nelerdir.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Merhaba arkadaşlar. 2015 farmal 115 u traktörüm var.çekis olarak pek memnun değilim.12no 5 li Alpler pulluğu 2 nin 2 siyle 6 km civarı anca gidiyor.Trakkulup içinde bulunan arkadaşların için de yazılım uygulaması yaptıran varmıdır. Yaptıranlar varsa yorumları ve tavsiyeleri nelerdir.

Yazılım 1 vites artırır caseye değil ama farklı markalara uygulayanlar tanıyorum zor zar ikna ettim ama çok memnun kaldılar bayılmalar gitti 1 vites arttıydı

• Beğen
Tepkiler: Hasan115U
Bolgenizde diger traktorlerin performansi nasil. Farmal u 5 12 de bu kadar dusuk hizda gitmemesi gerek
Farmal 115 c ye yazilim.ile gucunu artiran duyduk gucunu artirmis lakin.serinin ust versiyonu ne kadar kullanisli olur tartisilir.
Siz formattan once 115u nun verdigi guc degerleri normal.mi onu bir arastirin

• Beğen
Tepkiler: Hasan115U ve afse
https://www.steinbauer.cc/products/...l-105u/34l-fpt-tier-4a-tier-4i-79kw__5e4/c4S/
NH T5.115 e düşünüyoruz, rodaj süresi bitmediği için acele etmiyoruz.Motoru 150 hp 550 n.m. torka kadar açılabiliyor, 140 hp 520 n.m. soft (yumuşak) yazılımlarda mevcut, yumuşak yazılım öneririm.
Nasil oluyor bu is traktorun gucu yazilim ile nasil artiyor yakiti mi artiriyorlar yanma odasi basincini mi artiriyorlar.?

Ne oluyorda guc artiyor merak ettim simdi t6060 olur mu?

Nasil oluyor bu is traktorun gucu yazilim ile nasil artiyor yakiti mi artiriyorlar yanma odasi basincini mi artiriyorlar.?

Ne oluyorda guc artiyor merak ettim simdi t6060 olur mu?

Aracın ,traktörün ;yakıt hava karışımı ,yanma odası ,turbo değerleri bu tarz ayarlamaları yöneten beyine yeni bir yazılım kurmaktır...dizel araçlarda %30 a varan güç ve tork kazandırır.traktörlerde de 1 vites artırma ve bayılmaları önler 10-20 hp arası artırır yazılıma göre Benim araçlarıma hep yaptırdığım bir uygulama tavsiye ederim traktörlerine yazılım uygulanabilen modele sahip olan arkadaşlara

• Beğen
Tepkiler: Hasan115U ve ORION
Bu uygulama karı ile zararıda oluyormuş uzun vadede

VW Kediye yaptırdık, 110 hp den 140 hp ye çıktı, 174 hp ye kadar açılabiliyor, tork artışı da var, fakat 174 hp ye açılırsa turbo yüksek basınçtan çabuk aşınıyor, bozuluyor.140 hp de yakıt aynı fakat motor rahat çalışıyor,Şanzıman ve motor kapasitesine uygun yazılım yapmak lazım.Yakıt diyagramlarını foruma vermiştim, motoru en az yakıt bölgesi içinde kullanıp, uygun ekipman takılırsa %10 gibi yakıt avantajı da sağlayabilir.

Bu uygulama karı ile zararıda oluyormuş uzun vadede

Aracımda 160 bin km kullandım bir sorun yaşamadım yazılımın belirli değerleri var o değerli aşmadığın zorlamadığını sürece uzun vade de zararı olacağını düşünmüyorum açıkcası

VW Kediye yaptırdık, 110 hp den 140 hp ye çıktı, 174 hp ye kadar açılabiliyor, tork artışı da var, fakat 174 hp ye açılırsa turbo yüksek basınçtan çabuk aşınıyor, bozuluyor.140 hp de yakıt aynı fakat motor rahat çalışıyor,Şanzıman ve motor kapasitesine uygun yazılım yapmak lazım.Yakıt diyagramlarını foruma vermiştim, motoru en az yakıt bölgesi içinde kullanıp, uygun ekipman takılırsa %10 gibi yakıt avantajı da sağlayabilir.

170 hp için yazılım + intercool ve turboda değişim yada kanat modifiyesi gerekli Üniversite yıllarında bu sektörde 4 yılımı geçirdim

merhaba bende 115c ve 5 12 no pulluk kullanıyorum performansı sizinkiyle aynı diyebilirim
bu gün servis sahibi aradı bir yazılım işi vardı onu çözdük dedi hatta benimle birlikte alınan
bir 115c uygulamışlar 140 hp ye çıkardık gelip görün dediler
servis karacabey case yetkili servisi ününü duymuşsunuzdur

• Beğen
Tepkiler: Hasan115U