Yeni öntar ilaçlama makinamiz geldi

Reis izli ekimde 3metre mibzermi 3.5metre mibzermi sence

3 metre olursa 7.5 m x 2 den 15 metreye ayarlı gübre ve İlaçlama kullanmak gerekir 3.5 olursa ağam 8.75x 2 den 17.5 metre ilaç kanatlı ve ona uygun gübre serpme kullanmak gerekir Genelde izli ekimde 3 metre kullanıyorlar diye biliyorum bence 3 metre ağam

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
  • Beğen
Tepkiler: ziyaretci73
3 metre olursa 7.5 m x 2 den 15 metreye ayarlı gübre ve İlaçlama kullanmak gerekir 3.5 olursa ağam 8.75x 2 den 17.5 metre ilaç kanatlı ve ona uygun gübre serpme kullanmak gerekir Genelde izli ekimde 3 metre kullanıyorlar diye biliyorum bence 3 metre ağam
Hocam bizim bozkurt 3.5m buna iz tertibatı yaparım uğraşsam 18 metre kanatlı ilaç makinası bulunurmu varmı piyasada acep [emoji848]

Demirle o kadar alakalı değil sonuçta kaç kg Demir var üzerinde marka ayağına rakam yüksek açıkcası 10 binlik bir ekipman değil aslında ama çiftçiye geldi mi yerleştiriyorlar
Haklısın zam muhabbeti manasına Demir’e zam gelmiş dedim .kasım ayında 40 lı Aysan ve tiller merdaneli aldım 11 binliraya dün sordum 35 li Aysan fiyatı 11 binlara dediler pazarlıksız anlıcan çiftçiye geçen aylar ve geçen seneler hep zam olarak yansıyor artık [emoji20][emoji848]

• Beğen
Tepkiler: Emrah Aktaş
başkann 10500 tl ye tarım koperatiflerinden mı kaynaklanıyor dışarda fiyatları nerelerde birde bu bugdaya ilaç atan makine değil mi ya elimizdekine sahip çıkalım
Tarim krediye gelene kadar arada birde bayi ekmek yiyor makinadan ınternette gordum aldigim makina gibi sade memeler farkli onallar asturum modeli 800 lt 7500 tl siparis verdikten sonra gordum ne yazikki ama [emoji4]