MF 3060 3056 3050 Elektrik Tesisat Şeması

Mf 3060 kullanım kılavuzundaki tesisat şemasını bilgisayarda elden geçirdim çünkü kötü bir fotokopi şeklindeydi hatları takip etmek zor oluyordu ayrıca arka sayfadaki açıklamaları şemanın üzerine yazdım ihtiyaç halinde kullanması kolay olsun
traktör elektrik şeması 3060.png
not:kitapçıkta o şekilde yazılmış ancak kanaatim; 52 nolu ısıtıcı glowplug aslında kızdırma bujilerinin sigortası olmalı,
sağ sol far yazan kısımda uzun kısa far şeklinde ,
sigorta kutusu giriş çıkış da ters belirtilmiş,
fren yazan kısım için ise hiçbir açıklama yazılmamış , o kısım sağ ve sol ,ön arka çamurluk üzerinde olmak üzere sinyaller, park lambaları ve fren lambası bulunmaktadır

şehirlerde gizli alt geçitlerin haritası gibi.
herhalde çoğumuz anlamayız

paylaşım için eline sağlık.
Yusuf abi anlaması çok kolay aslında burada bir kablo nereden nereye gidiyor bakıyon traktör üzerindede aynı yere gidiyor.
mesela traktörün kızdırma yapmıyor.
bu şemadan bakıyon kızdırma bujisinden nereye gidiyor. gibi gibi kullanılıyor.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU

Temize benziyor eğer boyalı falan değilse saati de oynasa oynasa 2bin oynamıştır en fazla
İyi bir ustaya göster veya anlarsan kendin bak dikkat et yağ yakmasin bizdeki yakıyordu rektefeye gelmişti sattık
2 bin de zaten pazarlık payı 50 ye alınır onu da 45 e almıştır zaten en fazla galeri

• Beğen
Tepkiler: denizli_nar
Temize benziyor eğer boyalı falan değilse saati de oynasa oynasa 2bin oynamıştır en fazla
İyi bir ustaya göster veya anlarsan kendin bak dikkat et yağ yakmasin bizdeki yakıyordu rektefeye gelmişti sattık
2 bin de zaten pazarlık payı 50 ye alınır onu da 45 e almıştır zaten en fazla galeri

satiyle oynanmıssa saten o parayı etmiya da bakalım artık hayırlısı tanıdık bi ustayla gidmek lazım dedigin gibi

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32

Ben daha sahibinden com da rast gelmedim o modele bilen biri yok bu işi aktif MF cilerden
şubat ayı gibi sahibinden. comda 2010 ve 2011 model 3060 4 tane vardı galiba ama şuan kaldırdılarmı yoksa duruyor mu bilgim yok. bizde 2 tanesi 2011 model 1 tanesi 2006 model olamk üzrre var. Eminim ki size o modeller denk gelmemiştir.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32