Haberlerdeki Amca

şuan Habertürk'te bu konuyla ilgili program var.
didem aslan sunuyor.
bir tarafta ibrahim aydemir..
Diğer tafafta dr.gökhan günaydın...
çok güzel verilerle konuşuyorlar.
Gökhan beyin ağzına sağlık.
vallahi harika konuşuyor.
prof yavuz dizdar cargillcilere kendini satmış belli oldu.
nbş hasta etmez diyor.
prof hüseyin nazlıkul sana helal olsun.
zararlı ve hastalık yaoar diyor.
o arada prrof dizdar bu adama sinirle bakıyor.
yazıklar olsun.
ciddi,efendi ve sözünü bilen bilgili biri.
helal olsun.

Doğru tektir Tuyluoğlu NBŞ yi methedenler makam mevki hesabı olanlardır.

Bu Amca konusunda, Facebook da forumun değerli üyelerinde [MENTION=77519]hacı[/MENTION] Mehmet Kesikbaş in ortağı bir paylaşım yapmış, bu Amca nın bitirdiği okullardan, diplomaların dan bahsetmiş, aklınca eleştirmiş, samimi bulmamış v.s. Sonra altında bir sürü suçlama yorumu, açıkçası bu beni üzdü. Bu çiftçi kardeşimiz, orada çiftçilerin sesi olarak konuştu, diplomalarını, okuduğu okulları, kitapları, hepsini bir tarafa bırakarak, bunun neresi samimiyetsiz, adamın medeni hâlini, evlilik durumunu neye dayanarak eleştirdi[emoji846] hala anlamış değilim.

Nail abi biz pancar ekicisiyiz biz hakkımızı savunduk ama sunu gördüm iktidar partisini sevenler Nihat abi haksız iktidar partisi taraftarı olmayanlar haklı biz çiftçi olarak düşen görev pancar ekicisi olarak özelleştirilmemesini temenni etmek özelleşir özelleşmez bu iktidar partisi bileceği bişey

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Ülkemizde tarım zaten 500 dönüm işleyenlere bırakıldı 50-100 donumlerle uğraşan küçük cifci kaderine terk edildi ... Ama şu unutulmamalı gün gelecek kendi bacağını kurtarmaya çalışanlarda bugünkü gibi can cekisecek ...

Amcanin okullari bende duydum belki okulunu farkli amaclarla elestirmistir ama adam en azindan bu konu bazinda dogru seyler soylemis burda cokda siyaset yapmaya hic gerek yok biz neye bakmaliyiz bizim icin ne demus saygi cercevesinde soylemis mi hakaret etmis mi ona bakmaliyiz