Haberlerdeki Amca

O haberi izledim facede bircok sayfada var 2 saattir yorumlari okuyorum ya ne yorumlar yazilmis adamla ne dalga gecenler var yok 300 binlik evde oturyomus yok 100 binlik traktora arabaya biniyomus falan filan birkiside demiyoki helal olsun bu formda hemen hemen herkez ciftci hukumetten 1 lira destek almadan ciftcilikten memnun olan varsa ciksin solesin bizde uretiyoz 2003 yilinda 10 lira masraf yapip 70 80 binlira kazanirken 2017 yilinda 50 bin masraf yapip 60 bin lira kazanamadik

Millet illet şiirini pek sevmiyorum baskan cunku turk milleti uyumuyor ama caresiz
Basbayagida uyuyor o fabrikalar senin benim vergilerimle yapildi kimsenin babasinin mali degil..sattacam deyipte babasinin mali gibi kimse satamaz..15 senedir burdalar bana acilan bir devlet fabrikasi soylesene..kaldi ki baba mali satarken bile insanin cani sizliyor...

Bu abiyle Trakkulup 10. buluşmasına 2 gün önce gittiğimde tanıştım, İsmail Öcal tanıştırdı
Adamın atını arabasını bilmem
Adam dağın başında koyun ağılında sohbet ettik sanırım 100 den fazla koyunu vardı adam gerçekten işini takip eden ve ayağında çizme ile gezen birisi, geçen sene ağılın çatısını rüzgar uçurmuş bizzat kendisi yeni çatı yapmış ve çatının mimarisi değişik sade ve sağlamdı oldukça ilgimi çekmişti
Adam hepimiz gibi sıradan bir Anadolu çiftçisi, konuşmasının her kelimesinde de haklı