Sumi agro Yamato+Glytrel ZnPlus karışılabilirlik durumu?

Bu yıl kök boğaz ilacı olarak trakya buluşma sponsoru sumi agro ürünlerinden yamato tercih ettik ve çinkolu yaprak gübreleride glytrel zn plus aldık. Yamato fungisit, yaprak gübresiyle karıştırarak uygulama yapılır mı?
Ayrı ayrı mı atmak lazım. Sumi agronun sitesinde de yazmıyor yardımcı olursanız sevinirim.
received_1254309184702424.jpeg.
received_1254307974702545.jpeg

Baya maliyetli bi ilaçmış. Piyasada tutulan bi ilaç olsa dekar maliyeti 20 lira olur bunun halbuki daha ekonomik olsa herkes alıp deneyebilir
Bu yıl böyle olsun dedik. Ziraatçıya sumi agro ürünlerinin bayer ve basf ürünleri ile ilgisi nedir dedim. Sumi agro japon firması, basf ve bayere hammadde sağlıyor onlarda kendi ilaçlarını üretip satıyorlar dedi. Muadil olarak Tocata ve İnput tan biraz pahalı Yamato ama deneyelim bakalım etkisini paylaşırım.

Bu yıl böyle olsun dedik. Ziraatçıya sumi agro ürünlerinin bayer ve basf ürünleri ile ilgisi nedir dedim. Sumi agro japon firması, basf ve bayere hammadde sağlıyor onlarda kendi ilaçlarını üretip satıyorlar dedi. Muadil olarak Tocata ve İnput tan biraz pahalı Yamato ama deneyelim bakalım etkisini paylaşırım.

Ben input ve basf aldım maliyetleri hemen hemen aynı yamatoyla. Tabikide denemekte fayda var bende ilk kez deneyeceğim bu ilaçlark :)

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç

Korkmadan karistirabilirsin. Yara nin tum yaprak gubreleri fungisitler ile karisabilir. Hicbir sakincasi yok. Ben glytrel znplus degilde daha icerikli olan mancozin urunlerini bu sene kokbogaz ilaci input ile karistirip attim. Sorun olmadi olmazda. Zaten bunu Yara firmasinin ingiltere sitesinde okudum.

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Korkmadan karistirabilirsin. Yara nin tum yaprak gubreleri fungisitler ile karisabilir. Hicbir sakincasi yok. Ben glytrel znplus degilde daha icerikli olan mancozin urunlerini bu sene kokbogaz ilaci input ile karistirip attim. Sorun olmadi olmazda. Zaten bunu Yara firmasinin ingiltere sitesinde okudum.

mancozin nasıl fark görebildinizmi tavsiye edermisiniz dekar maliyeti nasıl