Gavanizli boru çürümüş (bakımlar tamam )

Holderin bakımlarını yaptım kısmet ise yarın ot ilaçı yapacagım.Galvanizli boru özelliğini yitirdigi için küflenmiş tıkanmalara sebeb oluyordu 20lik şebeke hortumu kullanarak yeni hat cektim gayet başarılı oldu maliyet memeler hariç 60 tl idi... Dolum özelligi olmadıgından dolumu sintine pompası ile yapacagım...

IMG_20180311_170506.jpg
IMG_20180311_170509.jpg
IMG_20180311_170512.jpg
IMG_20180311_170515.jpg

[video=youtube;_56O6cORjYo]https://www.youtube.com/watch?v=_56O6cORjYo&feature=youtu.be[/video]

Kolay gelsin hemserim güzel çalışma olmuş fakat meme araları esit değil gibi. Pvc borunun sarkan yerlerini telle veya plastik cırt kelepçeyle falan bağla yere tam dik acıyla baksın memeler daha düzgün ilaçlama yapar bide boya attınmı elin iyisinden kendi kötün hayirli olur

• Beğen
Tepkiler: Yenikentli123
Kolay gelsin.

Yalnız.. Yabancı ot ile mücadelede neden hemen ilaç kullanmak akla geliyor? Anlamak imkansız.

20 tane kaz alsan. O otları 10-15 günde (arazinin büyüklüğüne göre) ter temiz etse, Aralık-Mayıs arasında da, 10 ila 60 arası (cinsine göre değişiyor) yumurtasını alsan, ondan civ civ elde edip çoluğuna çocuğuna yedirsen sende onun yanında bir 70 lik parlatsan daha mantıklı olmaz mı?

Bu tür işlerde artık akla ilk gelen "KİMYASAL İLAÇ" olmamalı.

Kolay gelsin.

Yalnız.. Yabancı ot ile mücadelede neden hemen ilaç kullanmak akla geliyor? Anlamak imkansız.

20 tane kaz alsan. O otları 10-15 günde (arazinin büyüklüğüne göre) ter temiz etse, Aralık-Mayıs arasında da, 10 ila 60 arası (cinsine göre değişiyor) yumurtasını alsan, ondan civ civ elde edip çoluğuna çocuğuna yedirsen sende onun yanında bir 70 lik parlatsan daha mantıklı olmaz mı?

Bu tür işlerde artık akla ilk gelen "KİMYASAL İLAÇ" olmamalı.
Ekin için kullanıyorum gaz ördek bahçe için olabilir

Kolay gelsin hemserim güzel çalışma olmuş fakat meme araları esit değil gibi. Pvc borunun sarkan yerlerini telle veya plastik cırt kelepçeyle falan bağla yere tam dik acıyla baksın memeler daha düzgün ilaçlama yapar bide boya attınmı elin iyisinden kendi kötün hayirli olur
Siva üstü Kelepçe kaynattim 6 adet ama yetmedi 3 tane daha lazım yarın yağmur var diye biraz acele ettim eksiklerini de tamamlarim en kısa zamanda

makina 25 yıllık var pompasi sağlam ama piknyerinden kırıldı kaynakda tutmadi
Pompasını değiştirdim

• Beğen
Tepkiler: ebay06