2018 kurbanlık dana fiyatları

13.000+400 kasaplık ile beraber almıştık 360 kg kemiksiz 80 kg kemikli et verimi aldık allah herkesin kurbanını kabul etsin
Valla bizede canli ağırlık 800 kg karkas 450 kg sağlam et çıkar diye sattılar 13000 yarın bakarız
bf9829d5910aa7657d795fa73589e615.jpg
e4acb49632051973c9fbe6b4c542607f.jpg

Rabbim kabul etsin kandemir sizinki de iyi cikmis
Sagol abi allah razı olsun. Bu bayram cok sinirlendim. Eskiden bu herif keserdi 4 e boler verirdi biz parcalardik. Herkes yoruluyor diye kasaba verek derlerdi her sene. Bu sene kasaba verdik goca goca parcalara böldü azcik ugrasti bide kaburgaları dilimledi. Adamın dükkaninda biz bissürü uğraştık baya kestik parcaladik pay ettik. Birde üstüne 800 tl verdik. Bkde dukkanda ugrasmak cokzor. Hic sohbet muhabbet de yok. Cok rezil bi bayram oldu. Herkes de kizdi bidaha kasap masap yok dedi babam felan eskifen kendimiz yapar muhabbet ederdik dedi. Gene benim eskiden beri dedigime geldiler. Kasap masap sosyete isleri saçmalıyorlardı şimdi agizlari da yandi bir güzel bi ise yaramadiini da gordüler şimdi dedigimi yaparlar artik

Sagol abi allah razı olsun. Bu bayram cok sinirlendim. Eskiden bu herif keserdi 4 e boler verirdi biz parcalardik. Herkes yoruluyor diye kasaba verek derlerdi her sene. Bu sene kasaba verdik goca goca parcalara böldü azcik ugrasti bide kaburgaları dilimledi. Adamın dükkaninda biz bissürü uğraştık baya kestik parcaladik pay ettik. Birde üstüne 800 tl verdik. Bkde dukkanda ugrasmak cokzor. Hic sohbet muhabbet de yok. Cok rezil bi bayram oldu. Herkes de kizdi bidaha kasap masap yok dedi babam felan eskifen kendimiz yapar muhabbet ederdik dedi. Gene benim eskiden beri dedigime geldiler. Kasap masap sosyete isleri saçmalıyorlardı şimdi agizlari da yandi bir güzel bi ise yaramadiini da gordüler şimdi dedigimi yaparlar artik
Kasap felan bos bi tilki kuyrugu aldik bu sene 650 lira para verdik de wallt marka hic yorulmadik ve cok kolay oldu kemik Kirma felan ugrasmiyorsun

• Beğen
Tepkiler: Sait öztürk
Ben Çorum Sungurlu ya iş ortağımın köyü var. Oraya gittik. Kurbanımızı da Çorum da bir çiftlikten önceden aldığımız hayvan ı kestik.

Senin tilki kuyruğu ve ağaç kesim motorunun kullanılmasındaki kolaylığı bu çiftlikte gördüm. Ve anadolu insanının pratik zekası diye güldüm. :D :D

Ben Çorum Sungurlu ya iş ortağımın köyü var. Oraya gittik. Kurbanımızı da Çorum da bir çiftlikten önceden aldığımız hayvan ı kestik.

Senin tilki kuyruğu ve ağaç kesim motorunun kullanılmasındaki kolaylığı bu çiftlikte gördüm. Ve anadolu insanının pratik zekası diye güldüm. :D :D
Evet gercrkten cok güzel ama biraz ete kemik tozu bulasıyor bi iyi temizlemek lazım eti

Sungurluya bizim burdan geciliyor abi ta istanbuldan buraya mi geldin

Sungurluya bizim burdan geciliyor abi ta istanbuldan buraya mi geldin

Evet.. Aslında yola çıkarken, Kırıkkale nin içine de girmeyi planlıyordum. Kırıkkale de kirvem var onu ziyaret etmeyide çok isterdim ama kısmet olmadı.

Uzun yolda araba kullanmayı özellikle gece yola çıktığımda seviyorum. O yüzden uzaklık lar pek problem olmaz. :)

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo

İstanbul da mobilya fabrikam var. Mobilya imalatı yapıyoruz, bunu Türkiye de 32 noktada bayi aracılığı ile pazarlıyoruz. Ayrıca ufak ufak da olsa Kuzey Afrika ülkelerine ihracatımız var.
O kuzey afrika ülkelerine sudan da dahil mi? Sudanda çinliler mobilya getiriyor bes para etmez yerli üretimler de cok kotü bir hataylı var o başarılı biraz. Bir koltuk takımı toptan 1000-1100 dolara satıyor o da perakendede daha fazla. Bence talep görür. Biz koltuklarımızı moda life midir nedir ondan aldık bi konteynira fabrika icin demir parca koyduk ciddi bir agirlikta ama hacimce kücük ya konteynıra parcayi koyduk üstüne de koltukları attık sudana geldi gemiyle eve koyduk memnunuz şuan. Bence sudanı da düşün.

İstanbul da mobilya fabrikam var. Mobilya imalatı yapıyoruz, bunu Türkiye de 32 noktada bayi aracılığı ile pazarlıyoruz. Ayrıca ufak ufak da olsa Kuzey Afrika ülkelerine ihracatımız var.

Burada işler çok kötü oturuyoruz. Mobilyada biraz pazar var belki çalışabiliriz ozel mesaj ile tel verirsen gelince ararim internet siteni de yazsan iyi plur.

• Beğen
Tepkiler: Sait öztürk