Bayraktar buğday

Nail bey bereket tv de izledim sizi saygılar
Zağar larınızı beğendim bana bi tane ayırın almaya gelicem [emoji16]
Saygılar bizden, köpeklerimiz in ikisini de bu forumdaki arkadaşlardan yavru olarak alıp büyüttük, ikisinde erkek [emoji5] bir tane dişi yavru alıp büyütüp çoğaltcam, o zaman olur o iş, babam beni verir köpekleri vermez, Avcı'da değil amma hastası bunların

Saygılar bizden, köpeklerimiz in ikisini de bu forumdaki arkadaşlardan yavru olarak alıp büyüttük, ikisinde erkek [emoji5] bir tane dişi yavru alıp büyütüp çoğaltcam, o zaman olur o iş, babam beni verir köpekleri vermez, Avcı'da değil amma hastası bunların
Nail bey kusura bakmayın olmaz gördüm artık bi tanesini isterim 😁
Şaka maka cinsi ne sırp a brnziyolar banada güzeller hakkten

Nail bey kusura bakmayın olmaz gördüm artık bi tanesini isterim [emoji16]
Şaka maka cinsi ne sırp a brnziyolar banada güzeller hakkten
Birinci fotoğraftaki ni Seyitgazi Çukurca dan aldım, ikinci fotoğraftaki yavruları oraya verdim çünkü oradan aldığım ve bacanağa verdiğim dişiden doğdukları için, son fotoğraftaki ni trakkulup ten Simav li bir arkadaş aracı oldu, öreğler köyünden aldım, Manisa demirci den gelme, bir aylık yavruydu, ilk fotoğraf takini geçen hafta domuz çizdi IMG_20180407_125105.jpgIMG_20170803_135124.jpgIMG_20170518_152334.jpg

Birinci fotoğraftaki ni Seyitgazi Çukurca dan aldım, ikinci fotoğraftaki yavruları oraya verdim çünkü oradan aldığım ve bacanağa verdiğim dişiden doğdukları için, son fotoğraftaki ni trakkulup ten Simav li bir arkadaş aracı oldu, öreğler köyünden aldım, Manisa demirci den gelme, bir aylık yavruydu, ilk fotoğraf takini geçen hafta domuz çizdiEkli dosyayı görüntüle 26042Ekli dosyayı görüntüle 26043Ekli dosyayı görüntüle 26044

Bende 2 tane vardı birisi ava gitmiyor alıstıramadım diğeri çok iyi gidiyordu ava ama vurdular çekemeyenler işte bu
Fbo9nx.jpeg

Suan bana enik yada yetişmiş lazım işte 😁

• Beğen
Tepkiler: nailyetek