Cevizlik Sürümü MF Çakal [emoji5]

Cümleten selamlar kardeşlerim değerli abilerim;
Cevizliğimiz vardı hava yağışlı gittiği için sürememiştik. Sağolsun [MENTION=46536]jitem[/MENTION] ve [MENTION=7936]ilhan[/MENTION] abilerin tavsiyeleriyle bugün sürümü yaptım. Önce 15-15 ve üre attım arkasından sürüme girdim 4 lü bir pulluk kullandım bi abiden . Numarasını bilmiyorum zaten pulluk hiç kullanmayız o yüzden ayarını da göz kararı yaptım . Kirazları kesmiştik verimleri azdı . Cevizler iyice büyüdü 3-4 tane daha dikebilicez sanırım . Allah hepimizin yardımcısı olsun, çiftçinin gülen yüzü hiç solmasın :) IMG_5913.JPGIMG_5914.JPGIMG_5916.JPGIMG_5917.JPGIMG_5918.JPGIMG_5923.JPGIMG_5924.JPGIMG_5922.JPG
Son olarak traktörün ön jant göbeği düşmüş yolda bi abi getirdi sıkıyorum olmuyor anahtarla yaptım gene olmadı. sanırım yalama olmuş yarın çapa var napabilirim sizce idarelik bi uygulama yapabilir miyiz? Takmasam sıkıntı olur mu fotosunu acele etmekten çekemedim :)

Cevizliğimiz vardı hava yağışlı gittiği için sürememiştik. Sağolsun [MENTION=46536]jitem[/MENTION] ve [MENTION=7936]ilhan[/MENTION] abilerin tavsiyeleriyle bugün sürümü yaptım. Önce 15-15 ve üre attım arkasından sürüme girdim 4 lü bir pulluk kullandım bi abiden . Numarasını bilmiyorum zaten pulluk hiç kullanmayız o yüzden ayarını da göz kararı yaptım . Kirazları kesmiştik verimleri azdı . Cevizler iyice büyüdü 3-4 tane daha dikebilicez sanırım . Allah hepimizin yardımcısı olsun, çiftçinin gülen yüzü hiç solmasın :) Ekli dosyayı görüntüle 24619Ekli dosyayı görüntüle 24620Ekli dosyayı görüntüle 24621Ekli dosyayı görüntüle 24623Ekli dosyayı görüntüle 24624Ekli dosyayı görüntüle 24625Ekli dosyayı görüntüle 24626Ekli dosyayı görüntüle 24627
Son olarak traktörün ön jant göbeği düşmüş yolda bi abi getirdi sıkıyorum olmuyor anahtarla yaptım gene olmadı. sanırım yalama olmuş yarın çapa var napabilirim sizce idarelik bi uygulama yapabilir miyiz? Takmasam sıkıntı olur mu fotosunu acele etmekten çekemedim :)
Abi boşluğa demir aksamları kapatana kadar gres sür pet şişe kes telnen iyice sık idareten eğer yalama kapakta ise kolay yapar tornacı eğer kep yuvasında iş tuzlu olabilir [emoji3][emoji3]

Çakal hem tarlaci hem meyveci
Düşen kapak bilye yağ kapağı sanırım
Ters dişte olabilir dikkat et yalama olduysa tornaci ya yeni yaptırılabilir
İdereten olsun dersen kapak disinin uzerine uygun bişeyler sarıp sıkmayi deneyebilirsin

Çok sağol ismail abi . Bakalım yarın ayarlıcam bişeyler ayrıca tornacıya sadece göbeği götürsem olur değil mi? :)

Cevizliğimiz vardı hava yağışlı gittiği için sürememiştik. Sağolsun [MENTION=46536]jitem[/MENTION] ve [MENTION=7936]ilhan[/MENTION] abilerin tavsiyeleriyle bugün sürümü yaptım. Önce 15-15 ve üre attım arkasından sürüme girdim 4 lü bir pulluk kullandım bi abiden . Numarasını bilmiyorum zaten pulluk hiç kullanmayız o yüzden ayarını da göz kararı yaptım . Kirazları kesmiştik verimleri azdı . Cevizler iyice büyüdü 3-4 tane daha dikebilicez sanırım . Allah hepimizin yardımcısı olsun, çiftçinin gülen yüzü hiç solmasın :) Ekli dosyayı görüntüle 24619Ekli dosyayı görüntüle 24620Ekli dosyayı görüntüle 24621Ekli dosyayı görüntüle 24623Ekli dosyayı görüntüle 24624Ekli dosyayı görüntüle 24625Ekli dosyayı görüntüle 24626Ekli dosyayı görüntüle 24627
Kolay gelsin kardeşim maşallahın var

IMG_5933.JPG
Bu aşk öyle bi aşk ki gece yarısında garaja indirir adamı [emoji16] işlem tamam şişeyi kestim o kısmı kapattım biraz ısıttım sonra çift kat ince telle bağladım iyice oturdu [emoji16] sonra bi daha düşündüm dedim belki yarın götüremem tornacıya diye grasörlükte yaptım [emoji23] yarınlık işimizi görür teşekkürler değerli trakkulüp üyeleri [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32