Yeni bir marka mı geliyor; ARBOS

Karataş tarım facebook sitesi üzerinden paylaşımda bulundu konya tarım fuarına gelecekmiş.Ekli dosyayı görüntüle 24655 FB_IMG_1521366483276.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Daha önce styer görmedim ve kullanmadım ama styerin yeni modelleri çok sağlam hissi veriyor ve donanımlarıda çok iyi keşke Türkiyeye gelse

Bence styer gibi markalar ülkemizde satılmalı

Daha önce styer görmedim ve kullanmadım ama styerin yeni modelleri çok sağlam hissi veriyor ve donanımlarıda çok iyi keşke Türkiyeye gelse

Bence styer gibi markalar ülkemizde satılmalı
steyr bizim ilçede yer gök dolu. (eski)
ileri geri levye takviye 3 seri 1 den hızlı [emoji16]
ağır yer sürerken takviye iki ile sürüyorsun diyelim hiç takviyeden çıkartmadan 3 e at dön tek hamle steyr abartılmamış gayet ortadirek bir traktör.

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Arbos aslında bir İtalyan markası ve geçmişte biçerdöver üretmiş. Hatta ülkemizde de bir dönem satılmış. Şuan biçerdöver üretimi yok. Ama üzerinde çalışılıyor. Arbos Çin Lovol firması tarafından satın alındı. Birkaç sene önce. Daha sonra Lovol Arbos Group Spa. kuruldu. Kısacası Lovol' un Avrupa piyasasına açılması için bir yöntem diye düşünebiliriz. Mahindra' nın Erkunt' u alması gibi. Aynı grupta Goldoni' de var diyebiliyorum. Köytrak Goldoni' nin distribütörü onun vasıtasıyla Bursa fuarında filan daha önce Arbos tanıtıldı. Ama şuan Karataş bünyesinde distribütörlük yapılmaya başlandı.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca