Tiller markası önerisi

13.11.2015
684
1,044

11 li maşalı kazayağımîz td90d ye küçük geldiği için sürekli bir yerini kırıyoruz az kaldı tamamen parçalayacağız bu yüzden 2 sıralı 13 lü veya 15 li tiller almaya karar verdik. Ancak çevremizde fazla tiller olmadığı için hangi marka iyidir hangisinin bacakları sağlamdır bilmiyoruz . Bu konuda bana marka önerisi yaparsanız sevinirim.

Arazi yapımız dalgalı ve kimi tarlada taş var kimisinde yok. 20180112_143331.jpg

11 li maşalı kazayağımîz td90d ye küçük geldiği için sürekli bir yerini kırıyoruz az kaldı tamamen parçalayacağız bu yüzden 2 sıralı 13 lü veya 15 li tiller almaya karar verdik. Ancak çevremizde fazla tiller olmadığı için hangi marka iyidir hangisinin bacakları sağlamdır bilmiyoruz . Bu konuda bana marka önerisi yaparsanız sevinirim.

Arazi yapımız dalgalı ve kimi tarlada taş var kimisinde yok.Ekli dosyayı görüntüle 24670
Değirmenci oğulları profil şasi

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci86
Görünüş olarak sağlam 2 sıralı da üretiyormu acaba veya 3 sıralı alsam taşlı arazide sorun olurmu

ben tillerde hiç iki sıralı görmedim, olmaz da zannedersem , iki sralı ancak kazayağı veya kultivatör oluyor sanırsam.
bizde taşlık yer yok gibi, olan yere de onu sürmeyiz. eğer yerleriniz taşlık ise matrisin titan yaylı olanları var onları düşünebilirsiniz.

Bende araştırıyorum hangisi iyi olur diye acelem yok şuan ama bu bendeki 11li maşalının 5 kere ayağını kırdım 400 liram gitti.
Benimde 15 li tiller var 3 sıralı iyi taşsiz yer var iyi oluyor taşlı yer var aman taşlı yerde tiller olmaz bir iki takiliyor kirilmiyor üçüncüye nasil takılıyorsa tüfek gibi patliyor ayak kirilirkern param parca cok denedim olmaz
Matrisin ürünlerini kullanmadim ama taslikta ve taşsiz yerde uygun duruyor

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci86
Tesekkur ederim. Bu marka bizim çorum bölgesinde yok.

Çorumlular çok güzel tillerler yapıyor.Şunun bunun adı çıkmış.Geçen hafta Merzifon tarım fuarında Beğenal tillerleri inceledim.İtalyan Serozi ayaklı.Bir de Göral tarım aletlerinin yaptıklarına bakabilirsin, facebook sayfasında.Benim tillerim haftaya teslim edilecek.Kaliteyi uzaklarda arıyorsun oysa yanı başında Deniz Koçak kardeşim.

WP_20180510_14_22_25_Pro.jpg

WP_20180510_14_22_33_Pro.jpg

WP_20180510_14_22_54_Pro.jpg

Çorumlular çok güzel tillerler yapıyor.Şunun bunun adı çıkmış.Geçen hafta Merzifon tarım fuarında Beğenal tillerleri inceledim.İtalyan Serozi ayaklı.Bir de Göral tarım aletlerinin yaptıklarına bakabilirsin, facebook sayfasında.Benim tillerim haftaya teslim edilecek.Kaliteyi uzaklarda arıyorsun oysa yanı başında Deniz Koçak kardeşim.

Ekli dosyayı görüntüle 27485

Ekli dosyayı görüntüle 27486

Ekli dosyayı görüntüle 27487
Göralı da beğenalı da biliyorum bunun gibi çok marka var Çorum da ama forum da aysan doğsan gibi trakya markalarını gördükçe ve sağlamlıklarını duydukca gönlüm trakya markalarına kaydı doğrusu. Göral daha önceleri demiri iyi işliyemiyordu şase zayıf kalıyordu. 13 lü ağır tip dik yaylı kultivatör Çorum üretimi sevalçakır marka da karar kıldık. Haziran başı gibi alcaz parasını harmada ödüycez.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.